هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

اقدام خبرنگاران مرتبط با شبکه‌های معاند، خلاف امنیت‌ملی بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس، اقدام هوشمندانه وزارت اطلاعات در بازداشت خبرنگاران مرتبط با رسانه‌های بیگانه را اقدامی ارزشمند خواند و گفت: اقدام خبرنگاران مرتبط با شبکه‌های معاند، خلاف امنیت‌ملی بود.
دوشنبه 30 بهمن 1391 ساعت 16:32
اقدام خبرنگاران مرتبط با شبکه‌های معاند، خلاف امنیت‌ملی بود عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس، اقدام هوشمندانه وزارت اطلاعات در بازداشت خبرنگاران مرتبط با رسانه‌های بیگانه را اقدامی ارزشمند خواند و گفت: اقدام خبرنگاران مرتبط با شبکه‌های معاند، خلاف امنیت‌ملی بود. http://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg اقدام,خبرنگاران,مرتبط,با,شبکه‌های,معاند،,خلاف,امنیت‌ملی,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اقدام هوشمندانه "وزارت اطلاعات" در "بازداشت خبرنگاران مرتبط با رسانه‌های بیگانه" را اقدامی ارزشمند خواند و به باشگاه خبرنگاران گفت:این خبرنگاران در داخل کشور با تهیه اخبار، گزارش‌ها، نظرسنجی‌ها و جمع‌آوری اطلاعات به تهیه برنامه‌های فتنه‌انگیزانه، بنگاه خبر‌پراکنی "بی‌بی‌سی" فارسی کمک می‌کردند، که این اقدام آنها خلاف منافع ملی بوده است. 
 
وی در ادامه افزود: بر این اساس، از آن‌جا که تخلف این خبرنگاران برای "قوه‌قضاییه" محرز و ثابت شده است، دستگاه قضایی به بازداشت این افراد حکم داده است که در جریان رسیدگی به جرم آن‌ها، افرادی که جرم‌شان سبک‌تر باشد آزاد خواهند شد و افرادی که جرم سنگین‌تری داشته باشند روند قضایی آن‌ها ادامه خواهد داشت تا در نهایت قوه قضاییه حکم نهایی را اعلام کند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی در ادامه با تاکید بر اینکه افراد بازداشت شده در جهت خلاف امنیت‌ملی قدم برداشته‌اند، تصریح کرد: این اقدام به موقع و هوشمندانه وزارت اطلاعات جای قدردانی دارد./
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000