هدر اصلی
1391/12/01 10:17:53
سرویس صحن
با رأی نمایندگان تصویب شد؛

بررسی خارج از نوبت لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده

نمایندگان مجلس با رأی اکثریت، با درخواست ۶۱ نماینده جهت بررسی خارج از نوبت لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده در جلسه آینده صحن علنی مجلس، موافقت کردند.
بررسی خارج از نوبت لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده نمایندگان مجلس با رأی اکثریت، با درخواست 61 نماینده جهت بررسی خارج از نوبت لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده در جلسه آینده صحن علنی مجلس، موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/29806.jpg بررسی,خارج,از,نوبت,لایحه,اصلاح,قوانین,تنظیم,جمعیت,و,خانواده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 1 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، درخواست 61 نماینده مجلس جهت بررسی و طرح خارج از نوبت لایحه اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده در جلسه آتی صحن علنی مجلس با رأی نمایندگان به تصویب رسید.

حمیدرضا عزیزی فارسانی در مخالفت با بررسی خارج از نوبت این طرح  در مجلس، تصریح کرد: هدف قانون تنظیم جمعیت و خانواده باید ارتقاء کیفیت جمعیت و توانمند بودن آن باشد.

نماینده مردم فارسان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به وضعیت اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی و ... افزایش جمعیت بدون فرهنگ سازی، می تواند بحران زا باشد و این امر نیازمند فراهم سازی بستر و کار کارشناسی و نظر متخصصانه جمعیت شناسان است.

سیدمهدی موسوی نژاد در موافقت با بررسی زود هنگام لایحه تنظیم خانواده در مجلس، گفت: این درخواست برای اولویت دادن به این لایحه برای طرح در صحن علنی مجلس است و نه معنای پرداختن به جزئیات آن نیست.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه محدودیت های جمعیتی کنونی ناشی از سیاست های غلط کارگزاران دولت های قبلی است، تصریح کرد: اصل محدودیت خلاف شرع و خلاف مبانی و اصول دینی است و باید تلاش کنیم قانون ایجاد شود.

لازم به ذکر است که بررسی خارج از نوبت این طرح در جلسه آتی مجلس با 150 رأی موافق، 16 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع از مجموع 220 رأی، به تصویب رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet