هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته خبرداد:

طرح ویژه کمیسیون شوراها برای تشدید اقدامات نظارتی بر امور اقتصادی

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اعلام اینکه وزیر اقتصاد فردا برای توضیخ درباره وضعیت معیشت مردم و عدم نظارت بر قیمت ها در بازار به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می رود ، از طرح ویژه کمیسیون شوراها برای تشدید اقدامات نظارتی بر امور اقتصادی خبر داد.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 11:13
طرح ویژه کمیسیون شوراها برای تشدید اقدامات نظارتی بر امور اقتصادی رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اعلام اینکه وزیر اقتصاد فردا برای توضیخ درباره وضعیت معیشت مردم و عدم نظارت بر قیمت ها در بازار به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می رود ، از طرح ویژه کمیسیون شوراها برای تشدید اقدامات نظارتی بر امور اقتصادی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg طرح,ویژه,کمیسیون,شوراها,برای,تشدید,اقدامات,نظارتی,بر,امور,اقتصادی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته به مهر گفت: توجه به معیشت مردم و اقتصاد کشور یکی از دغدغه ها و فرمایشات مقام معظم رهبری است که همواره بر آن تاکید و اخیرا نیز در مبارزه همه جانبه و قاطع با مفاسد اقتصادی تاکید ویژه داشته اند.

رئیس کمیسیون شوراها توجه به وضعیت بازار و مقابله با هرگونه گران فروشی را خواست عمومی مردم دانست و گفت: علیرغم اینکه تحریم ها  و مسائل بین المللی فشارهایی را بر مردم وارد ساخته با این وجود عدم اعمال نظارت دقیق و کارآمد در مبارزه با عوامل گران فروشی و احتکار باعث شده عده ای فرصت طلب در این میان از وضعیت حاکم سواستفاده کرده و شرایط زندگی را برای مردم فراهم کنند.
رئیس کمیسیون شوراها با اشاره به فرمان 8 ماده ای رهبر در مبارزه با تخلفات و مفاسد اقتصادی افزود: این رهنمود رهبر انقلاب که دست مفسدین انقلاب در هر زمینه قطع گردد ؛ نصب العین برنامه های مجلس قرار گرفته است و به فرمان ایشان لبیک می گوییم.
خجسته از طرحی ویژه در راستای تشدید اقدامات نظارتی مجلس و امور اقتصادی و سایر امور کشور در کمیسیون متبوعش خبر داد.
گفتنی است؛وزرای دادگستری و اقتصاد برای پاسخگویی به کمیسیون شوراها در خصوص توجه به تعیین معیشت مردم و عدم نظارت بر قیمت ها در بازار فردا در مجلس حاضر خواهند شد.
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000