خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/01 11:28:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلی:

پرداخت عیدانه از منبع صندوق توسعه ملی نیازمند مصوبه مجلس است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، پرداخت عیدانه دولت، از محل برداشت صندوق توسعه ملی را نیازمند مصوبه مجلس خواند و گفت: مجلس در این راستا آمادگی کامل در همکاری با دولت را دارد.
پرداخت عیدانه از منبع صندوق توسعه ملی نیازمند مصوبه مجلس است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، پرداخت عیدانه دولت، از محل برداشت صندوق توسعه ملی را نیازمند مصوبه مجلس خواند و گفت: مجلس در این راستا آمادگی کامل در همکاری با دولت را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/16507.jpg پرداخت,عیدانه,از,منبع,صندوق,توسعه,ملی,نیازمند,مصوبه,مجلس,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و هفتگل در مجلس شورای اسلامی درباره محل پرداخت "عیدانه" از سوی دولت به مردم  در آستانه سال جدید،به باشگاه خبرنگاران  گفت:‌در پرداخت عیدانه دو راه مدنظر است، که یکی از آنها برداشت از "صندوق توسعه ملی" و دیگری برداشت از منابع تحت اختیار دولت است. 
وی در ادامه افزود: در صورت برداشت از صندوق توسعه ملی این موضوع نیاز به مصوبه مجلس دارد و در صورت برداشت از منابع در اختیار دولت نیز لازم است، دولت متمم اصلاح بودجه 91 را به مجلس ارائه دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در خاتمه خاطر نشان کرد: در هر صورت و با انتخاب هر یک از این راهها، مجلس آمادگی کامل در همکاری با دولت  در این راستا را دارد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet