هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان تصویب شد:

نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی بودجه 89 و 90 مورد تحقیق و تفحص قرار می گیرد

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با تقاضای عده ای از نمایندگان درخصوص انجام تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی موضوع قانون بودجه 89 و 90 موافقت کردند.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 12:02
نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی بودجه 89 و 90 مورد تحقیق و تفحص قرار می گیرد نمایندگان مردم در خانه ملت با تقاضای عده ای از نمایندگان درخصوص انجام تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی موضوع قانون بودجه 89 و 90 موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/19395.jpg نحوه,هزینه,کرد,اعتبارات,فرهنگی,بودجه,89,و,90,مورد,تحقیق,و,تفحص,قرار,می,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی با تقاضای عده ای از نمایندگان درخصوص انجام تحقیق و تفحص از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی موضوع قانون بودجه 89 و 90 با 136 رأی موافق، 23 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع موافقت کردند.

تقاضای تحقیق و تفحص عده ای از نمایندگان از نحوه هزینه کرد اعتبارات فرهنگی موضوع بودجه سالهای 89 و 90 کل کشور در جلسه روز سه شنبه 23 آبان 1391 با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط و منتخب نمایندگان تقاضاکننده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و رد شد.

دلایل رد بر این مبنا بود که بودجه فرهنگی سال 90 ابهام ندارد به دلیل اینکه کمیسیون فرهنگی به صورت شفاف بودجه را تقسیم کرده است.

همچنین در دلایل رد این تحقیق و تفحص در آن زمان مطرح شده بود که درخصوص بودجه فرهنگی سال 89 موارد ذکر شده در اظهارات نماینده درخواست کنندگان تحقیق و تفحص خواست برخی استان ها بوده و عمومیت نداشته است.

در جلسه علنی امروز پس از اظهارات احمد سالک به عنوان نماینده درخواست کنندگان تحقیق و تفحص مجلس با انجام این اقدام موافقت کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000