خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/01 12:55:00
سرویس صحن
نیاز آذری در تذکر شفاهی:

مردم در کنار منابع آبی از تشنگی در عذابند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اعلام اینکه سالانه حدود ۷۰۰ میلیمتر باران در مازندران می بارد، افزود: متاسفانه با وجود این موضوع مردم منطقه از کمبود آب شرب و زراعی در مضیقه هستند، از این رو از وزیر نیرو خواستاریم تا پروژه آبرسانی به گروه الف را به اتمام برساند.
مردم در کنار منابع آبی از تشنگی در عذابند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اعلام اینکه سالانه حدود 700 میلیمتر باران در مازندران می بارد، افزود: متاسفانه با وجود این موضوع مردم منطقه از کمبود آب شرب و زراعی در مضیقه هستند، از این رو از وزیر نیرو خواستاریم تا پروژه آبرسانی به گروه الف را به اتمام برساند. https://cdn.icana.ir/d/019/20547.jpg مردم,در,کنار,منابع,آبی,از,تشنگی,در,عذابند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین نیاز آذری در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد مسائل کل کشور و به ویژه وحدت قوای سه گانه از صداوسیما انتظار نداشتیم که بعد از مسائل بین مجلس و دولت دوباره این موضوع را مطرح کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه سالانه حدود 700 میلیمتر باران در مازندران می بارد، افزود:متاسفانه با وجود این موضوع مردم منطقه از کمبود آب شرب و زراعی در مضیقه هستند، از این رو از وزیر نیرو خواستاریم تا پروژه آبرسانی به گروه الف را به اتمام برساند.

وی با تاکید بر اینکه کنارگذر شهر بابل هم اکنون بعد از 11 سال تنها 48 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، بیان کرد: از طرف دیگر متاسفانه هم اکنون وزارت ارتباطات عملاً تعطیل شده است و هیچ کسی جوابگوی مشکلات زیرساختی و ارتباطاتی منطقه نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم با بیان اینکه کشاورزان برای آغاز کشت بهاره نیازمند حمایت مسئولان هستند، تصریح کرد: همچنین از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می خواهیم که هر چه سریعتر در جهت تامین داروهای بیماران خاص تلاش کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet