هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دامادی در تذکر شفاهی

جاده های ساری قاتل عابران و کشاورزان شده است

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متاسفانه در چند روز اخیر جاده ساری – تاکان جان 3 نفر از هموطنانمان را گرفته است، گفت: متاسفانه با وجود تذکرات مکرر ما در رابطه با برداشتن پیمانکار این محور، هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 13:04
جاده های ساری قاتل عابران و کشاورزان شده است عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه متاسفانه در چند روز اخیر جاده ساری – تاکان جان 3 نفر از هموطنانمان را گرفته است، گفت: متاسفانه با وجود تذکرات مکرر ما در رابطه با برداشتن پیمانکار این محور، هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/20653.jpg جاده,های,ساری,,قاتل,عابران,و,کشاورزان,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب و دعوت همه به اخوت و برادری، صبر و تقوا، متاسفانه رسانه عمومی صداوسیما با پخش برنامه هایی به این اخوت و برادری آسیب رسانده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در چند روز اخیر جاده ساری – تاکان جان 3 نفر از هموطنانمان را گرفته است، گفت: متاسفانه با وجود تذکرات مکرر ما در رابطه با برداشتن پیمانکار این محور، هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است، از طرف دیگر در جاده کنارگذر ساری- جویبار ماهانه بسیاری از مردم و به خصوص کشاورزان جان خود را از دست می دهند.

وی با اعلام اینکه با وجود تذکرات رهبر معظم انقلاب در رابطه با انتقال پادگان ها از داخل شهرها، همچنان پادگان های این شهر در داخل آن هستند، گفت: به طور حتم هر چه سریعتر مسئولان مربوطه باید در جهت انتقال پادگان ها برنامه ریزی و تلاش کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه متاسفانه مرکز استان مازندران از وجود یک فرهنگسرا بی بهره است، تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید برای تحقق این موضوع در استان و به ویژه حوزه انتخابیه تلاش کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000