هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فیاضی در واکنش به پخش یک گزارش خبری از رسانه ملی:

چرا صدا و سیما به بیانات مقام معظم رهبری توجه نکرد؟

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه پخش این گزارش با مقتضیات امروز ما همخوانی نداشت،زیرامقام معظم رهبری تاکید فرموده بودند که این موضوع باید فراموش شود، گفت: چیزی که در مورد این گزارش عجیب بود اینکه اتفاقات جلسه استیضاح وزیر کار و تعاون در تلویزیون پخش نشد، پس چطور با مردم در مورد جزئیات آن مصاحبه کردند و منبع اطلاع رسانی این افراد کجا بوده است؟!
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 14:45
چرا صدا و سیما به بیانات مقام معظم رهبری توجه نکرد؟ عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه پخش این گزارش با مقتضیات امروز ما همخوانی نداشت،زیرامقام معظم رهبری تاکید فرموده بودند که این موضوع باید فراموش شود، گفت: چیزی که در مورد این گزارش عجیب بود اینکه اتفاقات جلسه استیضاح وزیر کار و تعاون در تلویزیون پخش نشد، پس چطور با مردم در مورد جزئیات آن مصاحبه کردند و منبع اطلاع رسانی این افراد کجا بوده است؟! http://cdn.icana.ir/d/019/6362.jpg چرا,صدا,و,سیما,به,بیانات,مقام,معظم,رهبری,توجه,نکرد؟ Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به  پخش یک گزارش خبری از اخبار ۲۰:۳۰ در مورد بروز برخی مشکلات در جلسه استیضاح وزیر کار و تعاون کشور، گفت: البته در مورد موضوعات مورد بحث در این گزارش به هر دو سو پرداخته شده بود و هر دو طرف را متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری مورد نقد قرار داده بود، ولی این گزارش خبری از رسانه ملی در زمان خوبی پخش نشد و نمی دانم صدا و سیما چرا این کار را کرد و چیزی که قرار بود فراموش شود، چرا دوباره تکرار و بررسی شد؟!

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: چیزی که در مورد این گزارش عجیب بود، اینکه اتفاقات جلسه استیضاح وزیر کار و تعاون در تلویزیون پخش نشد، پس چطور در این گزارش با مردم در مورد جزئیات آن مصاحبه کردند و منبع اطلاع رسانی به این افراد، کجا بوده است؟! این ازجمله  اشکالات این گزارش بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، یادآورشد:آنچه مسلم است اینکه پخش این گزارش در زمان مناسب خود صورت نگرفته بود و با مقتضیات امروز ما همخوانی نداشت و همانطور که مقام معظم رهبری نیز در مورد آن تاکید فرموده بودند، این موضوع باید فراموش شود و فقط مسوولان کشور از آن درس بگیرند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000