شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شجاعی کیاسری:

بافت‌های فرسوده مدارس در کمین جان دانش آموزان مازندران نشسته‌اند

سرویس استان ها
نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه بافت‌های فرسوده مدارس در کمین جان دانش آموزان شمالی نشسته اند، افزود: وزارت آموزش و پرورش باید در راستای حل این بحران راهکاری اساسی بی‌اندیشد ودر غیر اینصورت باید منتظر حوادث غیر مترقبه در این عرصه باشیم.
چهارشنبه 2 اسفند 1391 ساعت 07:21
بافت‌های فرسوده مدارس در کمین جان دانش آموزان مازندران نشسته‌اند نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه بافت‌های فرسوده مدارس در کمین جان دانش آموزان شمالی نشسته اند، افزود: وزارت آموزش و پرورش باید در راستای حل این بحران راهکاری اساسی بی‌اندیشد ودر غیر اینصورت باید منتظر حوادث غیر مترقبه در این عرصه باشیم. http://cdn.icana.ir/d/019/15459.jpg بافت‌های,فرسوده,مدارس,در,کمین,جان,دانش,آموزان,مازندران,نشسته‌اند Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگارانتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: برای اصلاح بافت‌های فرسوده مدارس  ضروری است که ابتدا از نظران کارشناسان آموزشی بر این مبنا استفاده شود که مدارسی که  بافت های فرسوده‌ای دارند  یا از گردونه آموزش و پروش حذف شوند یا با اعتبارات کافی مقاوم سازی و تجهیز شوند.

نماینده مردم ساری درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: توسعه علم ودانش در هر جامعه یک اصل مهم فرهنگی به شمار می آید به همین علت بی‌توجهی به امکانات آموزشی به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

وی ادامه داد: مدارس از جمله مراکز فرهنگی به شمار می آیند که تحول کشور را در حال و آینده رقم می‌زنند  به همین علت سزاوار نیست که دانش آموزان هر روز استرس داشته باشند که هر لحظه امکان دارد آواره بر روی سرش بریزند.

شجاعی کیاسری افزود: استان مازندران  به علت اینکه در مدار شمالی کشور قرار گرفته است هر ساله باران های   بی شماری  را تجربه می کند  به همین علت باید هر چند وقت یکبار بافت های این مدارس بهسازی شوند.

وی ادامه داد: وزارت آموزش پرورش باید سعی کند تا جای که می‌تواند مدارس کوچک روستایی را با طرحی جامعه با یکدیگر ادغام کند تا همه امکانات این مدارس افزایش یابد هم  دانش آموزان در محیطی ایمن ادامه تحصیل بدهند.

 عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، یاد آورشد: مدارس یکی ازارکان مهم توسعه فرهنگی ،آموزشی ، اجتماعی  درکشور به شمار می آیند به همین علت دولت به  بایدبه امرآموزش پروش اهتمام ویژه ای نشان دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000