هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در دیدار جلالی و مومنی مطرح شد:

عزم جدی مجلس و پلیس برای افزایش کیفیت تولید خودرو

سرویس سیاسی
در این دیدار امنیت جاده ای ، حوادث رانندگی ، نقاط قوت و ضعف قوانین راهنمایی و رانندگی ، امکانات مورد نیاز پلیس راهور برای ادامه خدمات بهتر و نواقص خودروهای داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 15:44
عزم جدی مجلس و پلیس برای افزایش کیفیت تولید خودرو در این دیدار امنیت جاده ای ، حوادث رانندگی ، نقاط قوت و ضعف قوانین راهنمایی و رانندگی ، امکانات مورد نیاز پلیس راهور برای ادامه خدمات بهتر و نواقص خودروهای داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/26135.jpg عزم,جدی,مجلس,و,پلیس,برای,افزایش,کیفیت,تولید,خودرو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سردار اسکندر مومنی رئیس پلیس راهور کشور ، با حضور در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ، با کاظم جلالی دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر این گزارش در این دیدار امنیت جاده ای ، حوادث رانندگی ، نقاط قوت و ضعف قوانین راهنمایی و رانندگی ، امکانات مورد نیاز پلیس راهور برای ادامه خدمات بهتر و نواقص خودروهای داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اسکندر مومنی در این دیدار ضمن ارائه آمارهای مربوط به حوادث جاده ای و برنامه های پلیس راهور برای ارتقای امنیت خودروهای تولید داخل و جلوگیری از ورود خودروهای بی کیفیت خارجی به کشور ، خواستار پشتیبانی مجلس شورای اسلامی در این امر شد.
کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تشریح برنامه های کارشناسی و پژوهشی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در زمینه ارتقای امنیت جاده ای و کیفیت خودروهای تولید داخل ، خواستار همکاری بیشتر کارشناسان دو طرف برای بهبود مسائل مطروحه شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن تمجید از برنامه های پلیس برای اجباری کردن ترمز ضد قفل و کیسه ایمنی برای تولید خودرو و جلوگیری از پلاک شدن خودروهای بی کیفیت ، خواستار برنامه ریزی جدی تر و عزم مجلس و پلیس برای افزایش استانداردها در این زمینه شد.
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار