هدر اصلی
1391/12/02 13:02:00
سرویس بین الملل
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس؛

اسد با پشتیبانی مردمی از توطئه عبری- عربی- غربی عبور کرد

قاسم جعفری با اشاره به سخرانی اسد مبنی بر اینکه مردم سوریه از توطئه‌ها عبور کردند، گفت: نظام اسد با اتکا به پشتیبانی مردمی از توطئه عبری- عربی- غربی عبور کرد.
اسد با پشتیبانی مردمی از توطئه عبری- عربی- غربی عبور کرد قاسم جعفری با اشاره به سخرانی اسد مبنی بر اینکه مردم سوریه از توطئه‌ها عبور کردند، گفت: نظام اسد با اتکا به پشتیبانی مردمی از توطئه عبری- عربی- غربی عبور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35068.jpg اسد,با,پشتیبانی,مردمی,از,توطئه,عبری-,عربی-,غربی,عبور,کرد Icana

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به سخنرانی اسد مبنی بر اینکه مردم سوریه از توطئه‌ها عبور کردند تا آینده سیاسی خود را به دست خود رقم بزنند، توضیح داد: نسخه‌ای که غرب به رهبری آمریکا برای سوریه پیچیده بود امروز با شکست مواجه شده است چرا که اوباما می‌پنداشت ظرف حداکثر دو ماه می‌تواند نظام سیاسی اسد را سرنگون کند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود نیروی سومی معادلات آمریکا را در سوریه برهم زد، تصریح کرد: نیروی سومی که با ورود به تنش‌ها توانست توطئه دشمنان را پایان دهد همانا حمایت و پشتیبانی مردم از نظام سیاسی بشار اسد بود چرا که مردم وقتی شاهد ویرانی و خرابکاری از سوی تروریست‌ها شدند بیشتر به نظام سیاسی مستقر در سوریه اعتماد کردند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: ائتلاف عبری-عربی- غربی با تبلیغات منفی ضد بشار اسد توانست بخشی از مخالفان نظام حاکم در این کشور را با خود همراه کند ولی امروز که معاذ الخطیب، رهبر ائتلاف مخالفان سوریه از گفتگو و مذاکره با دولت سوریه صحبت به میان می‌آورد نشان می‌دهد که این توطئه‌ها شکست خورده و مخالفان نیز ناچار به دراز کردن دست دوستی به سوی اسد شده اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه سوریه طلایه‌دار جبهه مقاومت است، گفت: غرب با همکاری جبهه ارتجاع عربی قصد داشت تا جبهه مقاومت را تضعیف کند و این کار را از سوریه آغاز کرد چرا که سوریه همواره در کنار ملت فلسطین از آرمان‌های قدس شریف دفاع کرده است.

رئیس‌جمهوری سوریه در دیدار با جمعی از سیاستمداران لبنانی تاکید کرد که فردا از آنماست و سوریه اراده پیروزی بر توطئه‌ها علیه این کشور را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet