هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طاهری:

کمیسیون فرهنگی مجلس با کلیات بند 88قانون بودجه 91 مخالفت کرد

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به اصلاح بند 88قانون بودجه 91 در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی از مخالفت آن با کلیات این طرح خبر داد.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 17:50
کمیسیون فرهنگی مجلس با کلیات بند 88قانون بودجه 91 مخالفت کرد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، با اشاره به اصلاح بند 88قانون بودجه 91 در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی از مخالفت آن با کلیات این طرح خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/12243.jpg کمیسیون,فرهنگی,مجلس,با,کلیات,بند,88قانون,بودجه,91,مخالفت,کرد Icana

سید علی طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد جلسه امروز (سه شنبه اول اسفندماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت:بخش اول جلسه کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی به اصلاح بند 88قانون بودجه 91که به بررسی هزینه مصرفی و حق انشعاب آب و برق مساجد و سایر اماکن مذهبی اختصاص دارد، پرداخت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود:کمیسیون فرهنگی در نهایت به دلیل کمبود بودجه اختصاص داده شده و محروم شدن برخی از مساجد در استفاده از این طرح با کلیات آن مخالفت کرد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تصریح کرد: در بخش دوم جلسه نیز ادامه بررسی مواد الحاقی طرح خط مشی اداره صدا و سیما پی گرفته شد و ادامه بررسی این طرح به جلسه روز یکشنبه موکول شد.

گفتنی است در بخش اول جلسه کمیسیون فرهنگی تعدادی از مسوولان مربوطه به عنوان مهمان حضور داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000