خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/01 17:58:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر بروجردی درباره تشکیل سازمان‌های کشورهای مشرف بر خلیج فارس

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، پیشنهاد قطر برای تشکیل سازمان کشورهای مشرف بر خلیج فارس با حضور ایران را برای جبران اشتباهات این کشور در سوریه عنوان کرد.
نظر بروجردی درباره تشکیل سازمان‌های کشورهای مشرف بر خلیج فارس رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، پیشنهاد قطر برای تشکیل سازمان کشورهای مشرف بر خلیج فارس با حضور ایران را برای جبران اشتباهات این کشور در سوریه عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg نظر,بروجردی,درباره,تشکیل,سازمان‌های,کشورهای,مشرف,بر,خلیج,فارس Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی به ایسنا گفت:من فکر نمی‌کنم این پیشنهاد خیلی قابل جدی گرفتن باشد زیرا قطر سیاست خیلی بدی را در قبال کشورهای اسلامی به خصوص کشور سوریه به عنوان خط مقدم مقاومت در پیش گرفت و کمک‌هایی که به تروریست‌ها کرد موجب شد تعداد زیادی مردم بی‌گناه در سوریه کشته شوند.

وی افزود: حالا که این سیاست قطر به نتیجه نرسیده و حتی آمریکایی‌ها در حال تغییر موضع هستند به نظر می‌رسد پیشنهاد تشکیل سازمان کشورهای مشرف بر خلیج فارس با حضور ایران به گونه‌ای برای این است که این کشور اشتباهات خود را در سوریه جبارن کند و نوعی تلطیف در منطقه ایجاد کند.

بروجردی در پایان اظهار کرد:‌ من فکر نمی‌کنم این پیشنهاد در شورای همکاری خلیج فارس هم مقبولیتی داشته باشد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet