آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی:

وزارت ارشاد حمایت بیشتری نسبت به اهالی مطبوعات داشته باشد

سرویس سیاسی
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مطبوعات در آگاه سازی مردم در جامعه گفت: نشریات همیشه در روشن سازی اذهان افراد جامعه تلاش کرده اند و شایسته است که وزارت ارشاد حمایت بیشتری از آنها انجام دهد.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 18:03
وزارت ارشاد حمایت بیشتری نسبت به اهالی مطبوعات داشته باشد رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مطبوعات در آگاه سازی مردم در جامعه گفت: نشریات همیشه در روشن سازی اذهان افراد جامعه تلاش کرده اند و شایسته است که وزارت ارشاد حمایت بیشتری از آنها انجام دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/28017.jpg وزارت,ارشاد,حمایت,بیشتری,نسبت,به,اهالی,مطبوعات,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ‌دکتر علی لاریجانی در دیدار با رییس و اعضای هیات مدیره تعاونی مطبوعات کشور، گفت: تعاونی مطبوعات به عنوان قدیمی ترین تشکل مطبوعاتی کشور،‌ نقش حمایتی مهمی از نشریات دارد و باید به مشکلات آن رسیدگی شود.
علی اکبر بهبهانی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی مطبوعات کشور و سایر اعضای شرکت کننده در جلسه، در ابتدای این دیدار، از رییس مجلس تقاضای رسیدگی به وضعیت کاغذ و افزایش سرسام آور و چند برابری قیمت آن و تخصیص 30 درصد از یارانه معمول به نشریات را داشتند.
همچنین اعضاء هیات مدیره تعاونی مطبوعات از تشویش عمیقی که برای 1700 صاحب امتیاز و مدیرمسئول عضو شرکت تعاونی مطبوعات کشور که قدیمی ترین و بزرگترین تشکل صنفی مطبوعاتی رسمی کشور به شمار می‌آید، و بی‌توجهی اقتصادی به مطبوعات که قشر عظیم نمایندگان رکن چهارم دموکراسی را ناامید و در آستانه تعطیلی مطبوعات قرار داده است، ابراز نگرانی کردند.

انتهای پیام/
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000