ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/01 18:03:00
سرویس سیاسی
لاریجانی:

وزارت ارشاد حمایت بیشتری نسبت به اهالی مطبوعات داشته باشد

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مطبوعات در آگاه سازی مردم در جامعه گفت: نشریات همیشه در روشن سازی اذهان افراد جامعه تلاش کرده اند و شایسته است که وزارت ارشاد حمایت بیشتری از آنها انجام دهد.
وزارت ارشاد حمایت بیشتری نسبت به اهالی مطبوعات داشته باشد رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مطبوعات در آگاه سازی مردم در جامعه گفت: نشریات همیشه در روشن سازی اذهان افراد جامعه تلاش کرده اند و شایسته است که وزارت ارشاد حمایت بیشتری از آنها انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/28017.jpg وزارت,ارشاد,حمایت,بیشتری,نسبت,به,اهالی,مطبوعات,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ‌دکتر علی لاریجانی در دیدار با رییس و اعضای هیات مدیره تعاونی مطبوعات کشور، گفت: تعاونی مطبوعات به عنوان قدیمی ترین تشکل مطبوعاتی کشور،‌ نقش حمایتی مهمی از نشریات دارد و باید به مشکلات آن رسیدگی شود.
علی اکبر بهبهانی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی مطبوعات کشور و سایر اعضای شرکت کننده در جلسه، در ابتدای این دیدار، از رییس مجلس تقاضای رسیدگی به وضعیت کاغذ و افزایش سرسام آور و چند برابری قیمت آن و تخصیص 30 درصد از یارانه معمول به نشریات را داشتند.
همچنین اعضاء هیات مدیره تعاونی مطبوعات از تشویش عمیقی که برای 1700 صاحب امتیاز و مدیرمسئول عضو شرکت تعاونی مطبوعات کشور که قدیمی ترین و بزرگترین تشکل صنفی مطبوعاتی رسمی کشور به شمار می‌آید، و بی‌توجهی اقتصادی به مطبوعات که قشر عظیم نمایندگان رکن چهارم دموکراسی را ناامید و در آستانه تعطیلی مطبوعات قرار داده است، ابراز نگرانی کردند.

انتهای پیام/
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet