هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

سفیر سابق هند در سازمان ملل با شیخ السلام دیدار کرد

سرویس بین الملل
قره خان سفیر سابق هند در سازمان ملل بعد از ظهر امروز اول اسفندماه با شیخ الاسلام مدیرکل امور بین الملل مجلس دیدار و گفت و گو کرد.
سه‌شنبه 1 اسفند 1391 ساعت 20:46
سفیر سابق هند در سازمان ملل با شیخ السلام دیدار کرد قره خان سفیر سابق هند در سازمان ملل بعد از ظهر امروز اول اسفندماه با شیخ الاسلام مدیرکل امور بین الملل مجلس دیدار و گفت و گو کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/27295.jpg سفیر,سابق,هند,در,سازمان,ملل,با,شیخ,السلام,دیدار,کرد Icana

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت،شیخ الاسلام در ابتدای دیداربا قره خان سفیر سابق هند در سازمان ملل  با بیان اهمیت توسعه و ارتقا همکاری‌های فی مابین  درعرصه‌های مختلف به نقش مناسبات ایران وهند در تقویت و تحکیم ثبات و آرامش در منطقه اشاره کرد وگفت: همکاری نزدیک دو کشور می‌تواند به تحکیم صلح و آرامش در منطقه کمک نماید.

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با تشریح برخی سیاست های مغرضانه در رابطه با مسائل هسته ای ایران، گفت: تمام فعالیت‌های  هسته ای ایران در چهار چوبnptاست و جمهوری اسلامی ایران همواره به مقرراتnptپایبند بوده است.

در این دیدار هم چنین  سفیر سابق هند در سازمان ملل ضمن قدردانی از نقش و جایگاه برجسته ایران در منطقه ، گفت: برخی کشورها از جایگاه مهم ایران در منطقه  خشنود نیستند، اماهند همواره دوست وحامی جمهوری اسلامی بوده و خواستار ارتقای روابط دو کشورمی باشد.

وضعیت افغانستان بعد از 2014 و خروج نیروهای خارجی  از این کشور  نیز از مسائلی بود که در این دیدار پرداخته شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000