آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی مطرح‌کرد:

میزبانی مغرضانه ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه

سرویس بین الملل
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رویکرد غرب به تحولات سوریه دوگانه است، میزبانی ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه را مغرضانه خواند.
چهارشنبه 2 اسفند 1391 ساعت 15:01
میزبانی مغرضانه ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رویکرد غرب به تحولات سوریه دوگانه است، میزبانی ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه را مغرضانه خواند. http://cdn.icana.ir/d/019/21832.jpg میزبانی,مغرضانه,ژنو,برای,رسیدگی,به,اوضاع,انسانی,سوریه Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری کنفرانس ژنو برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه، اظهارداشت: تنها کمکی که کشورهای غربی می توانند به ملت سوریه داشته باشند قطع کمک‌های تسلیحاتی به معارضین دولت اسد است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه جهانی باید با یک اراده جمعی به دنبال حل مناقشه سوریه باشد، تصریح کرد: همدردی با مردم سوریه همزمان با فرستادن سلاح برای معارضین سوری با هدف کشتن مردم این کشور، سیاست یک بام و دوهوایی است که غرب در جریان تحولات سوریه پیش گرفته است.

وی ادامه داد: رویکر دوگانه غرب به تحولات سوریه مردم این کشور را در تنگنای شدیدی قرار داده است و هرروز شاهد هستیم آوارگان سوری در لبنان، اردن و ترکیه مشکلاتشان روز افزون‌تر می شود.  

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه اوضاع انسانی سوریه به شدت وخیم است، ادامه داد: طبق آمارسازمان ملل آوارگان سوری در کشورهای همسایه هر روز رو به افزایش است و مجامع بین‌المللی تنها آمار ارائه می‌کنند و هیچ راه کار عملی برای پایان دادن به این آوارگی مردم انجام نمی‌دهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه غرب و کشورهای مرتجع عربی منطقه باید با خویشتنداری و عدم کمک‌های مالی-تسلیحاتی به سوریه و در راه رسیدن به یک راه‌کار دیپلماتیک برای خروج از بحران دمشق  برنامه داشته باشند ، تصریح کرد: قطع کمک‌ها به تروریست‌ها بهترین هدیه غرب به ملت سوریه است.

روز گذشته ژنو میزبان نشستی برای رسیدگی به اوضاع انسانی سوریه بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار