ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/04 09:16:06
سرویس بین الملل
سکوت غرب در برابر کشتار شیعیان پاکستان

نقوی‌حسینی:طرح استکبار،تبلیغ طرح تفرقه میان شیعه و سنی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کشتار شیعیان در پاکستان و دیگر کشورهای اسلامی، گفت: سکوت غرب در برابر کشتار شیعیان با هدف تبلیغ طرح اختلاف بین شیعه و سنی است.
نقوی‌حسینی:طرح استکبار،تبلیغ طرح تفرقه میان شیعه و سنی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کشتار شیعیان در پاکستان و دیگر کشورهای اسلامی، گفت: سکوت غرب در برابر کشتار شیعیان با هدف تبلیغ طرح اختلاف بین شیعه و سنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/8393.jpg نقوی‌حسینی:طرح,استکبار،تبلیغ,طرح,تفرقه,میان,شیعه,و,سنی,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به کشتار نزدیک به نود نفر از شیعیان پاکستان در بمب‌گذاری اخیر کویته، گفت: ایجاد تفرقه میان مسلمانان، یکی از ابزارهای مهم استکبار جهانی برای نسل‌کشی مسلمانان است که متأسفانه در این میان، برخی گروه‌های افراطی مدعی اسلام‌گرایی، به عامل دست آنها تبدیل شده‌اند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح دشمنان برای تشدید تفرقه‌افکنی میان شیعیان و اهل سنت در جهان اسلام، افزود این پدیده شوم نه تنها در پاکستان که در سایر کشورهای اسلامی نیز از سوی عاملان استکبار جهانی تبلیغ می‌شود.

وی به انقلاب بحرین اشاره و تصریح کرد: مستکبران سعی می‌کنند حتی انقلاب بحرین را هم به درگیری میان شیعه و سنی و نه اعتراض برای دست یابی به آزادی‌خواهی تعبیر کنند.

نقوی حسینی ادامه داد: بنابراین تفرقه‌افکنی میان شیعیان و اهل سنت، دستور کار آمریکایی‌هاست که عده‌ای افراط‌گرا نیزبازیگر اصلی این طرح هستند.

وی با اشاره به سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار شیعیان، گفت:غربی‌ها شیعیان را جزء بشر نمی‌شمارند؛ چراکه ما پیشتر این سکوت را در قبال کشتار مردم و شیعیان بحرین نیز دیده بودیم؛ این در حالی است که نهادهای مدعی حمایت از حقوق بشر، برای اعدام یک قاچاقچی،‌ بیانیه می‌دهند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نوع نگاه درجه‌بندی‌شده غرب به انسان‌ها را تقبیح کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet