آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیرموذن در تذکر شفاهی

پخش موسیقی زننده در اجلاس وحدت ملی در شب رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) جای تاسف دارد

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه پخش موسیقی زننده در اجلاس وحدت ملی با حضور رئیس جمهور گفت: در شب رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور رئیس جمهور در سومین اجلاس وحدت و انسجام ملی در جنوب کشور حرکات زشت و موسیقی تندی پخش شده که موجب ناراحتی جوانان متعهد شده است.
چهارشنبه 2 اسفند 1391 ساعت 12:13
پخش موسیقی زننده در اجلاس وحدت ملی در شب رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) جای تاسف دارد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه پخش موسیقی زننده در اجلاس وحدت ملی با حضور رئیس جمهور گفت: در شب رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور رئیس جمهور در سومین اجلاس وحدت و انسجام ملی در جنوب کشور حرکات زشت و موسیقی تندی پخش شده که موجب ناراحتی جوانان متعهد شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/25504.jpg پخش,موسیقی,زننده,در,اجلاس,وحدت,ملی,در,شب,رحلت,حضرت,فاطمه,معصومه,(س),جای,تاسف,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال الدین پیرموذن در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با استناد به اصل 50 و اصل 8 قانون اساسی گفت: اخطار به رئیس جمهور که به دلیل عدم همکاری میان بخشی، آلودگی هوا در تهران را می بینیم که ضروری است و جای تاسف است که با کم لطفی مجلسیان طرح دوفوریتی کاهش آلودگی هوا در مجلس نیز رأی نیاورد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تصریح کرد: در شب رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور رئیس جمهور در سومین اجلاس وحدت و انسجام ملی در جنوب کشور حرکات زشت و موسیقی تندی پخش شده که موجب ناراحتی جوانان متعهد شده است.

وی افزود: از باب تذکر و امر به معروف به همه به خصوص رئیس جمهور این شعر را قرائت می کنم که چوب در آب فرو نرود، حکمتی است، عارش آید به فرو بردن حکمت خویش.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: همه ما باید پایبند حکمت علوی باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000