هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
چهاردولی در واکنش به افزایش قیمت مسکن مهر بیش از قیمت مصوب:

دولت خود را از نظارت برمسکن مهرکنار کشیده است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت و وزارت راه و شهرسازی خود را از نظارت بر مسکن مهر کنار کشیده اند گفت: افزایش قیمت مسکن مهر بیش از مصوبه دولت موجب شده که مردم از استقبال و ثبت نام خود برای صاحبخانه شدن پشیمان شوند.
جمعه 4 اسفند 1391 ساعت 10:04
دولت خود را از نظارت برمسکن مهرکنار کشیده است عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دولت و وزارت راه و شهرسازی خود را از نظارت بر مسکن مهر کنار کشیده اند گفت: افزایش قیمت مسکن مهر بیش از مصوبه دولت موجب شده که مردم از استقبال و ثبت نام خود برای صاحبخانه شدن پشیمان شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/10742.jpg دولت,خود,را,از,نظارت,برمسکن,مهرکنار,کشیده,است Icana

علی نعمت چهاردولی در گفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: دولت به این نتیجه رسیده است که برای سر و سامان دادن به مسکن مهر باید با افزایش قیمت روز به روز سهم آورده مردم را بیشتر کند زیرا وام مصوب شده برای مسکن مهر مشکلی را حل نمی کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: افزایش قیمت مسکن مهر بیش از مصوبه دولت موجب شده که مردم از استقبال و ثبت نام خود برای صاحبخانه شدن پشیمان شوند.

وی با بیان اینکه پیمانکاران معرفی شده از سوی وزارت راه و شهرسازی برای پروژه های مسکن مهر مشکل ساز هستند، تصریح کرد: متاسفانه اکثر پیمانکارانی که توسط وزارت راه و شهرسازی معرفی می شوند تا جایی که سود و منفعتشان تامین شود، کار را انجام می دهند اما اگر غیر از این باشد، کار را رها می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: وجود همین پیمانکاران خود عاملی برای افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر است که متاسفانه هیچ نظارتی نیز در مورد آن انجام نمی شود.

چهاردولی با اشاره به اینکه تعاونی ها باید اقدام به تعیین پیمانکار کنند، گفت: اگر تعاونی ها بتوانند پیمانکاران را متناسب با شرایط خود انتخاب کرده و با آنها قرارداد منعقد کنند اتفاقاتی از این دست رخ نمی دهد اما زمانی که پیمانکاران توسط وزارت راه و شهرسازی معرفی می شوند، پیمانکاران برای تعاونی ها تعیین تکلیف می کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از نبود نظارت بر مسکن مهر گفت: متاسفانه دولت و وزارت راه و شهرسازی خود را از نظارت بر مسکن مهر کنار کشیده اند و به نظر می رسد اصلا نمی خواهند نظارتی داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000