هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو با اشاره به شائبه های سیاسی موجود در خصوص تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه:

تنخواه قابلیت بهتری از لایحه بودجه‌برای استفاده تبلیغاتی‌دارد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سال آخر دولت، تاخیر زیاد ارائه بودجه شائبه سیاسی ایجاد می کند، گفت: این تاخیر قابل توجه می‌تواند ریشه سیاسی داشته باشد چرا که دولت از تنخواه بهتر می تواند استفاده تبلیغاتی و انتخاباتی کند.
چهارشنبه 2 اسفند 1391 ساعت 15:01
تنخواه قابلیت بهتری از لایحه بودجه‌برای استفاده تبلیغاتی‌دارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سال آخر دولت، تاخیر زیاد ارائه بودجه شائبه سیاسی ایجاد می کند، گفت: این تاخیر قابل توجه می‌تواند ریشه سیاسی داشته باشد چرا که دولت از تنخواه بهتر می تواند استفاده تبلیغاتی و انتخاباتی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg تنخواه,قابلیت,بهتری,از,لایحه,بودجه‌برای,استفاده,تبلیغاتی‌دارد Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: اگر تا هفته اول اسفند لایحه بودجه 92 به مجلس برسد، لایحه دو دوازد هم کافی است و می توان با آن در ابتدای سال آتی که مجلس در حال بررسی بودجه است، نیازهای دولت را برآورده کرد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی افزود:محاسبه نرخ دلا در بودجه 92 اهمیت بسیاری دارد و در این خصوص این مسئله باید دقت زیادی صورت گیرد.

نکو با تاکید بر این که باید همراه لایحه بودجه سنواتی سال 92 ، لایحه چنددوازدهم نیز ارائه شود، گفت: بدون ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم به همراه لایحه بودجه 92، دخل و خرج دولت در ابتدای سال آتی قانونی نخواهد بود.

وی تاکید کرد: ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم وظیفه قوه مجریه است و نباید این لایحه مبنای لج بازی قرار گیرد.

نکو هم چنین تصریح کرد:در تمامی دولت ها به خصوص در سال آخر دولت، شاهد یک سری اتفاقاتی هستیم که می تواند ریشه سیاسی داشته باشد.

وی ادامه داد:امروز با توجه به حرکت های دولت این شائبه وجود دارد که دولت با انگیزه سیاسی بودجه را دیر به مجلس خواهد فرستاد و با تنخواه می تواند اهداف سیاسی خود را بهتر دنبال کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هم چنین تصریح کرد: در این خصوص مجلس و دستگاه های نظارتی باید به صورت دقیق نحوه هزینه کرد بودجه چنددوازدهم و یا تنخواه در اختیار دولت را رصد کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000