ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/04 11:30:00
سرویس بین الملل
آقا‌محمدی:

اسد دشمنان اصلی ملت سوریه را نشانه گرفته است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اظهارات بشار اسد مبنی براینکه دشمنان اصلی ملت سوریه نه گروه‌های سلفی بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت: اسد دشمنان اصلی ملت سوریه را نشانه گرفته است.
اسد دشمنان اصلی ملت سوریه را نشانه گرفته است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اظهارات بشار اسد مبنی براینکه دشمنان اصلی ملت سوریه نه گروه‌های سلفی بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت: اسد دشمنان اصلی ملت سوریه را نشانه گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/6090.jpg اسد,دشمنان,اصلی,ملت,سوریه,را,نشانه,گرفته,است Icana

ابراهیم آقا‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزرای خانه ملت، ضمن اشاره به سخرانی بشار اسد در میان جمعی از شهروندان کشور اردن، توضیح داد: اساساً از بدو آغاز تنش‌ها در سوریه همگان به این امر معترف بودند که این نا‌آرامی ریشه داخلی ندارد بلکه از خارج از مرزهای سوریه و حتی از هزاران کیلومتر دورتر از واشنگتن نشات می‌گیرد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سلفی‌ها و افراطی‌ها دست پرورده غرب و آمریکا بودند تا با کمک تسلیحاتی و اطلاعاتی از سوی متحد شماره یک آمریکا در خاورمیانه یعنی عربستان سعودی بتوانند در هرکجای این منطقه استراتژیک که منافع آمریکا خدشه‌دار شد راه را برای زیاده‌خواهی‌های غرب باز کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: حتی سازمان ملل متحد که همواره درصدد تامین منافع آمریکا است نیز ناچار شد تا نسبت به جنایت‌های صورت گرفته در سوریه واکنش نشان دهد و تروریست‌ها را به عنوان جنایت‌کار جنگی معرفی کند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به گزارشی که سازمان ملل از اوضاع سوریه ارائه داد، گفت: بر مبنای این گزارش یکی از بزرگترین عوامل طولانی شدن بحران سوریه، تسلیحاتی بود که از جانب کشورهای عرب مرتجع منطقه به دست تروریست‌ها رسیده بود.

بشار اسد در سخنرانی خود در میان جمعی از مردم کشور اردن به این امر اشاره کرد که دشمنان اصلی سوریه نه سلفی‌ها بلکه آمریکا و رژیم صهیونیستی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet