هدر اصلی
1391/12/02 16:17:09
سرویس اقتصادی
دوشنبه هفته آینده انجام می شود:

ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی

کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه هفته آینده در روز یکشنبه ۶اسفند ، ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای نگهبان را در دستور کار خود دارد.
ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه هفته آینده در روز یکشنبه 6اسفند ، ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای نگهبان را در دستور کار خود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/963.jpg ادامه,بررسی,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه هفته آینده  در روز یکشنبه 6اسفند ، ادامه بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای نگهبان را در دستور کار خود دارد.

همچنین در همین روز نشستی با وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری داشته و نمایندگان استماع‌کنندگان برنامه‌های ایشانخواهند بود.

از دیگر برنامه‌های کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته آینده، در روز دو‌شنبه 7 اسفند دعوت از وزیر نیرو جهت پاسخگویی به سؤالات برخی از نمایندگان از جمله: محمدمهدی برومندی،‌ رحیم زارع و الیاس طاهری نمایندگان مرودشت، آباده و اقلید، جعفر قادری نماینده شیراز به نمایندگی از سوی تعدادی از نمایندگان است.

همچنین در همین روز از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس از وزیر نفت برای پاسخ‌گویی به سؤالات برخی از نمایندگان از جمله قاضی‌پور نماینده ارومیه و دو نماینده دیگر، علیرضا نوری نماینده بستان‌آباد به نمایندگی از سوی تعدادی از نمایندگان دعوت شده است.

از دیگر برنامه‌های این کمیسیون در دو‌شنبه 7 اسفند دعوت از وزیر جهاد کشاورزی جهت پاسخگویی به سؤال جواد قوامی نماینده اسفراین به نمایندگی از سوی تعدادی از نمایندگان خواهد بود.

همچنین کمیسیون اقتصاد مجلس در روز سه شنبه 8 اسفند نشست مشترکی با جمعی از اقتصاددانان کشور و بررسی و تبادل‌نظر در خصوص تحلیل و بررسی سیاستهای ارزی کشور و تحلیل بررسی سیاستهای بازار پول (نقدینگی و تورم) را در برنامه‌های خود خواهد داشت.

گفتنی است در کارگروه پولی و مالی کمیسیون فوق در روز دوشنبه 7 اسفند جلسه کارگروه درخصوص ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن رسیدگی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet