هدر اصلی
1391/12/02 16:26:23
سرویس اجتماعی
یکشنبه آینده انجام می‌شود؛

سرپرست وزارت ارتباطات میهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دعوت کرده تا گزارشی را از عملکرد این وزارتخانه ارائه دهد.
سرپرست وزارت ارتباطات میهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دعوت کرده تا گزارشی را از عملکرد این وزارتخانه ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/10570.jpg سرپرست,وزارت,ارتباطات,میهمان,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بر اساس گزارش اعلامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، کمیسوین آموزش و تحقیقات مجلس این هفته یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسات عمومی برگزار می‌کند.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یکشنبه (6 اسفند) بعد از تبادل اخبار، از سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دعوت کرده تا گزارشی را از عملکرد این وزارتخانه ارائه دهد.

همچنین در نوبت بعد از ظهر روز یکشنبه (6 اسفند) این کمیسیون، بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ادامه می‌یابد.

لازم به ذکر است کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز دوشنبه (7 اسفند)، بعد از جلسه کارگروه آموزش و پرورش با موضوع ارتقاء رتبه شغلی معلمان، به ادامه بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشورمی‌پردازد.

بنابراین گزارش در جلسه روز سه‌شنبه (8 اسفند) کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، بعد از تبادل اخبار از وزیر آموزش و پرورش دعوت شده تا جهت پاسخگویی به سؤالات جلیل جعفری نماینده خلخال، یعقوب جدگال نماینده چابهار، جواد سعدون‌زاده نماینده آبادان و ضرغام صادقی نماینده شیراز در این کمیسیون حضور یابد.

بر این اساس قرار است، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز در نوبت بعد از ظهر روز سه‌شنبه (8 اسفند) با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، به سوالات محمد حسن‌نژاد نماینده مرند و جلفا، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد، رحمت‌اله نوروزی نماینده علی‌آباد کتول به نمایندگی از 12 نماینده مجلس و موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان پاسخ دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet