انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/05 09:08:57
سرویس اجتماعی
عباسی: ابهام در وضعیت و محل اختصاص اعتبارات حوزه سلامت

منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اعلام اینکه متأسفانه منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است، گفت: با توجه به گزارش مسئولان وزارت بهداشت دلایل صرف اعتبارات منطقی نیست، از این‌رو به نظر می‌رسد منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است.
منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اعلام اینکه متأسفانه منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است، گفت: با توجه به گزارش مسئولان وزارت بهداشت دلایل صرف اعتبارات منطقی نیست، از این‌رو به نظر می‌رسد منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/14453.jpg منابع,حوزه,سلامت,به,درستی,مدیریت,نشده,است Icana

سلیمان عباسی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بر اساس اظهارات مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، بودجه حوزه سلامت در سال آینده با کاهش روبه‌رو می‌شود، گفت:‌ به‌طور حتم این موضوع به حوزه سلامت و به تبع آن به مردم آسیب وارد می‌کند.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه متأسفانه تاکنون درباره میزان اختصاص اعتبارات حوزه سلامت در سال جاری سند درستی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی ارائه نشده است، افزود: هم‌اکنون وضعیت اعتباری حوزه سلامت برای اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مبهم است.

وی با تأکید بر اینکه تاکنون گزارشی از روند هزینه کرد بودجه بهداشت و درمان به مجلس ارائه نشده است، یادآور شد: به طور حتم با این شرایط نمی‌توانیم مدافع بودجه بهداشت و درمان در سال 92 باشیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه متأسفانه منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است، گفت: با توجه به گزارش مسئولان وزارت بهداشت دلایل صرف اعتبارات منطقی نیست، از این‌رو به نظر می‌رسد منابع حوزه سلامت به درستی مدیریت نشده است.

عباسی با بیان اینکه به‌طور حتم مهم‌تر از میزان بودجه، نحوه مصرف و اختصاص اعتبارات حوزه سلامت است، یادآور شد: باید نخست مدیریت درستی انجام شده و نحوه مصرف بودجه 91 حوزه سلامت مشخص شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاهش اعتبارات سلامت به‌طور حتم بحران شدیدی را در حوزه بهداشت ودرمان ایجاد می‌کند، گفت: به‌طور حتم مجلس در زمان ارائه لایحه بودجه 91، شرایط را به نفع مردم تغییر می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet