هدر اصلی
1391/12/02 16:39:47
سرویس اجتماعی
یکشنبه هفته آینده انجام می‌شود:

حضور وزیر ارتباطات و فناوری در کمیسیون اجتماعی

سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز یکشنبه این هفته در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می‌یابد.
حضور وزیر ارتباطات و فناوری در کمیسیون اجتماعی سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز یکشنبه این هفته در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/10750.jpg حضور,وزیر,ارتباطات,و,فناوری,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بر اساس دستور کار اعلامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس، کمیسیون اجتماعی مجلس روزهای یکشنبه و سه شنبه ( 6 و 8 اسفند) تشکیل جلسه می دهد. 

بر اساس این گزارش عصر یک‌شنبه (6 اسفند) بررسی طرح‌های خدمات‌رسانی به ایثارگران، الحاق یک تبصره به ماده(190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی- مصوب 1370 در دستور کار کمیسیون اجتماعی قرار می‌گیرد و به موضوع بیمه کارگران نی‌بر نیشکر کارون و هفت‌تپه نیز در همین روز رسیدگی می‌شود.

همچنین در ادامه دستور کار روز یک‌شنبه سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمیسیون اجتماعی حاضر شده و به بحث و تبادل و نظر با نمایندگان این کمیسیون می‌پردازد.

بر همین اساس در روز سه‌شنبه (8 اسفند) در نوبت عصر طرح‌های‌ ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل(اعاده شده از شورای محترم نگهبان)، تعیین تکلیف دوره‌های آموزشی تربیت بهورز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی(یک‌فوریتی) و تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری (چاپ418) توسط اعضای کمیسیون اجتماعی بررسی می شود.

 همچنین در ادامه دستور کار روز سه‌شنبه طرح انتزاع بیمه درمانی روستاییان و عشایر و شهرهای زیر بیست هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) از سازمان بیمه سلامت ایرانیان و الحاق به کمیته امداد(چاپ458) توسط نمایندگان بررسی می شود.

در نوبت صبح  روز دوشنبه (7 اسفند) کارگروه‌ اداری و استخدامی  ادامه بررسی طرح مدیریت خدمات کشوری را بررسی و کارگروه‌  ویژه، بررسی موضوع بیمه اجتماعی فراگیر را در نوبت عصر در دستور کار خود قرار می‌دهد.

همچنین در نوبت عصر روز سه‌شنبه کارگروه‌ کار و روابط کار، لایحه اصلاح قانون کار (چاپ 343) را بررسی می‌کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet