هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هفته آینده انجام می‌شود:

بررسی نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس

سرویس اجتماعی
بررسی لوایح نحوه اجرای محکومیتهای مالی و قضازدایی و حذف برخی از عناوین مجرمانه از قوانین هفته آینده در دستور کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس قرار دارند.
چهارشنبه 2 اسفند 1391 ساعت 16:55
بررسی نحوه اجرای محکومیت‌های مالی در کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس بررسی لوایح نحوه اجرای محکومیتهای مالی و قضازدایی و حذف برخی از عناوین مجرمانه از قوانین هفته آینده در دستور کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس قرار دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/12885.jpg بررسی,نحوه,اجرای,محکومیت‌های,مالی,در,کمیسیون,قضایی,وحقوقی,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بر اساس دستور کار اعلامی کمیسیون‌های تخصصی مجلس، کمیسیون اجتماعی مجلس روزهای یکشنبه و سه شنبه ( ۶و ۸ اسفند) تشکیل جلسه می دهد. 

بر همین اساس، کمیسیون قضائی و حقوقی در نوبت عصر روز یک‌شنبه (6 اسفندماه) بررسی لایحه نحوه اجرای محکومیتهای مالی  را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

همچنین لوایح نحوه اجرای محکومیتهای مالی و قضازدایی و حذف برخی از عناوین مجرمانه از قوانین در روز سه‌شنبه 8 اسفند بررسی می‌شود.

در ادامه در روز دوشنبه کارگروه‌ تخصصی حقوق خصوصی بررسی طرح کاداستر و کارگروه‌ تخصصی حقوق  بین‌الملل عمومی بررسی طرح پیشخوان قضائی را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

در روز دوشنبه کارگروه‌ تخصصی حقوق جزا نیز لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه از قوانین را بررسی می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000