خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/12/04 11:18:57
سرویس سیاسی
آقامحمدی:

رزمایش پیامبر اعظم 8 تمرین دفاع از جغرافیای کشور است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه نفس رزمایش، نشانده پویایی و تحرک نیروهای مسلح ایران است، تاکید کرد: رزمایش پیامبر اعظم ۸ تمرین دفاع از جغرافیای کشور است.
رزمایش پیامبر اعظم 8 تمرین دفاع از جغرافیای کشور است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه نفس رزمایش، نشانده پویایی و تحرک نیروهای مسلح ایران است، تاکید کرد: رزمایش پیامبر اعظم 8 تمرین دفاع از جغرافیای کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/27138.jpg رزمایش,پیامبر,اعظم,8,تمرین,دفاع,از,جغرافیای,کشور,است Icana

ابراهیم آقامحمدی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با اشاره به برگزاری رزمایش ولایت 8 در جنوب شرق کشور، تصریح کرد: نفس رزمایش های نظامی نشان دهنده زنده بودن، پویایی و  تحرک بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین برگزاری رزمایش های سلسله وار و پیاپی از سوی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نشانه این است که این نیروها برای دفاع و حراست از مرزهای کشور در حالت آمادگی کامل به سر می برند و در دفاع از آب و خاک خود از امکانات و تجهیزات به روز و متناسب با نیازها برخوردارند.

وی تاکید کرد: در واقع رزمایش های نظامی این پیام را به دوستان و دشمنان ایران می دهد که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران سیطره و اقتدار کامل بر قلمرو خود دارند و رزمایش نیز نوعی تمرین دفاع از جغرافیای کشور است.

آقامحمدی تصریح کرد: برگزاری رزمایش های جمهوری اسلامی ایران پیام صلح و دوستی برای کشورهای همجوار و همسایه ایران دارد و اعلام می کند که ایران آمادگی همکاری های نظامی با کشورهای دیگر در جهت مقابله با تهدیدها و خطرهای احتمالی از سوی دشمنان را دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری تجربه 8 سال جنگ تحمیلی، گفت: نیروهای مسلح ایران با این تجربه بزرگ و با به روزرسانی و استفاده از تکنیک های جدید نظامی توانسته اند خود را در رده قدرتمندترین و پیشرفته ترین کشورهای جهان از نظر نظامی و لجستیکی قرار دهند که این امر بیانگر اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران است.

سردار محمد پاکپورفرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم 8 در جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: مرحله عملیاتی رزمایش از شنبه 5 اسفند آغاز شده و تا پایان روز دوشنبه 7 اسفند به طول می انجامد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet