آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/12/06 15:01:00
سرویس بین الملل
استفاده گسترده حکومت بحرین ازگاز «سی‌اس»

بزرگواری: آل‌خلیفه باید به صدای به حق ملت بحرین گوش فرا دهد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه استفاده از سلاح‌های شیمیایی ممنوعه ضد انقلابیون و بازداشت اقشار مختلف جامعه حکومت آل خلیفه را از ساقط شدن نجات نخواهد داد، گفت: آل خلیفه به صدای به حق ملت بحرین گوش فرا دهد.
بزرگواری: آل‌خلیفه باید به صدای به حق ملت بحرین گوش فرا دهد عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه استفاده از سلاح‌های شیمیایی ممنوعه ضد انقلابیون و بازداشت اقشار مختلف جامعه حکومت آل خلیفه را از ساقط شدن نجات نخواهد داد، گفت: آل خلیفه به صدای به حق ملت بحرین گوش فرا دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/31416.jpg بزرگواری:,آل‌خلیفه,باید,به,صدای,به,حق,ملت,بحرین,گوش,فرا,دهد Icana

سیدعلی محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص استفاده گسترده حکومت  بحرین ازگاز «سی‌اس» از جمله گازهای شیمیایی تحریم شده بین‌المللی، ضد مردم معترض این کشور، اظهار داشت: دیکتاتورهای منطقه برای نجات دادن پایه‌های حکومت خود به هر راهی متوسل می‌شوند.

نماینده مردم کهکیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استفاده از مواد شیمیایی ممنوعه از سوی رژیم آل خلیفه اثرات سوئی به همراه خواهد داشت، تصریح کرد: آل خلیفه امروز در سالگرد انقلاب 14فوریه مردم بحرین که برای احقاق خود به راه انداخته‌اند با تنگنای جدی مواجه شده و از این رو سعی می‌کند با سلاح‌های ممنوعه خود را نجات دهد.

وی بابیان اینکه حکومت بحرین برای خاموش کردن آتشفشان خواسته‌های مردمی از هیچ‌کاری دریغ نمی‌کند، ادامه داد: بازداشت و محاکمه قشرهای مختلف از جمله فرهنگی و پزشکان خود گواه این را دارد که آل خلیفه مبارزه‌ای همه جانبه ضد انقلابیون را آغاز کرده است.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم، تصریح کرد: نیروهای امنیتی و پلیس بحرین از آغاز انقلاب14فوریه این کشور به طور گسترده از سلاح‌های ممنوعه ضد انقلابیون بحرینی استفاده کرده و آثار مخربی را بر مردم این کشور برجای گذاشته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه آل خلیفه باید به خواسته‌‌های انقلابیون بحرینی گوش فرا دهد، تصریح کرد: استفاده از سلاح‌های ممنوعه و بازداشت اقشار مختلف جامعه تنها روند ساقط شدن آل خلیفه را کند خواهد کرد و کمکی به حکومت فعلی این کشور نخواهد کرد و از این رو رژیم حاکم باید به صدای به حق مردم خود گوش فرا دهد./

محققان با بیان اینکه گاز «سی‌اس» از جمله گازهای شیمیایی تحریم شده بین‌المللی است، تاکید کردند حکومت بحرین به شکلی گسترده از این گاز علیه مردم معترض این کشور استفاده می‌‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet