هدر اصلی
1391/12/05 09:31:00
سرویس سیاسی
خجسته:

حکام سرسپرده عرب از ترس بیداری‌اسلامی، ایران‌هراسی می‌کنند

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به هراس غرب و حکام منطقه از بیداری اسلامی، گفت: بیداری اسلامی یک نقطه امید برای مقاومت است که غرب نمی‌تواند حرکت آن را متوقف کند بنابراین به ایران‌هراسی روی‌ می‌آورد.
حکام سرسپرده عرب از ترس بیداری‌اسلامی، ایران‌هراسی می‌کنند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به هراس غرب و حکام منطقه از بیداری اسلامی، گفت: بیداری اسلامی یک نقطه امید برای مقاومت است که غرب نمی‌تواند حرکت آن را متوقف کند بنابراین به ایران‌هراسی روی‌ می‌آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg حکام,سرسپرده,عرب,از,ترس,بیداری‌اسلامی،,ایران‌هراسی,می‌کنند Icana

امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعاهای ضدایرانی برخی کشورهای منطقه گفت: کشورهایی همچون یمن، امارات و بحرین، عامل رژیم صهیونیستی هستند که تنها برای حفظ منافع خود مسلمانان را نابود می کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعاهای امارات در مورد جزایر سه گانه ادامه داد: امارات نیز همیشه به عنوان حامی رژیم صهیونیستی و آمریکا با سرمایه کلان خود برای مقابله با بیداری اسلامی وارد صحنه می شود.

وی به نقش بیداری اسلامی و ایستادگی مردم کشورهای اسلامی در مقابل زیاده‌خواهی رژیم صهیونیستی و آمریکا در اعلام اینگونه ادعاها اشاره کرد و گفت: سران خود فروخته کشورهای منطقه خود را در معرض نابودی می بینند بنابراین با اعلام اینگونه ادعاها سعی دارند چهره موثر ایران در بیداری اسلامی را مخدوش کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: رژیم صهیونیستی همیشه از منافع آمریکا دفاع می کرد و امروز نیز به دلیل نابودی نزدیک این رژیم، آمریکا به عنوان حافظ منافع آن در منطقه با طرح اینگونه ادعاها سعی در تشویش اذهان عمومی دارد.

نماینده مردم همدان با اشاره به هراس غرب و حکام منطقه از عدم سکوت و حرکت شتابان مردم کشورهای اسلامی تصریح کرد: بیداری اسلامی یک نقطه امید به همراه هسته‌های مقاومت است که غرب نمی تواند حرکت آن را متوقف کند بنابراین با ایران کلنجار می روند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه این گونه ادعاها قدرت جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد گفت: این ادعاها نشاندهنده  افزایش قدرت روزافزون ایران و حرکت با عظمت آن است که در حقیقت به نقطه امید مستضعفین جهان تبدیل شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet