ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/05 14:19:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی‌مقدم:

سال آینده برای مرحله دوم هدفمندی مساعد نیست

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه پرداخت عیدانه ۷۰ هزار تومانی هیچ ربطی به هدفمندی یارانه‌ها ندارد، گفت که شرایط فعلی نشان نمی‌دهد که اوضاع برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مساعد باشد.
سال آینده برای مرحله دوم هدفمندی مساعد نیست رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه پرداخت عیدانه 70 هزار تومانی هیچ ربطی به هدفمندی یارانه‌ها ندارد، گفت که شرایط فعلی نشان نمی‌دهد که اوضاع برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مساعد باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/8437.jpg سال,آینده,برای,مرحله,دوم,هدفمندی,مساعد,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم به ایسنا گفت: دولت به صراحت اعلام کرده که پرداخت 70 هزار تومان توافق دولت و مجلس برای یک بار کمک به مردم و به عنوان کمک شب عید است و چیزی خارج از این نیست.

وی با بیان اینکه فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها قطعا در سال 91 اجرایی نخواهد شد، گفت: برای سال آینده باید ببینیم آیا می‌توانیم چنین چیزی را در بودجه تصویب کنیم و بر این اساس منتظریم لایحه بودجه ارائه شود. اگر این موضوع در بودجه تصویب شد سال آینده به اجرا گذاشته می‌شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد:اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال آینده نیازمند توافق مجلس و دولت است و تا زمانی که این توافق حاصل نشود فاز دوم هم اجرایی نخواهد شد. ثانیا اگر بنا باشد فاز دوم هدفمندی اجرایی شود نیازمند تغییر قیمت حامل‌های انرژی هستیم.

مصباحی‌مقدم یادآور شد: شرایط فعلی نشان نمی‌دهد که اوضاع برای اجرای فاز دوم هدفمندی در سال آینده مساعد باشد. ما شرایط مساعد را شرایطی می‌دانیم که نرخ تورم مهار شده باشد و حالت نزولی پیدا کرده باشد و حتی به نوعی نرخ تورم نزدیک به تک رقمی باشد، بی‌ثباتی اقتصادی در جامعه کاملا برطرف شده باشد و آرامش روانی برای مردم پدید آید تا امکان اجرای مرحله دوم فراهم شود./

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet