ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/06 13:48:44
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور:

رژیم صهیونیستی نگران افشای پشت پرده انفجار آمیا است

نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس بابیان اینکه ایران و آرژانتین گام‌های مثبتی برای روشن شدن موضوع انفجار رستوران ‌یهودیان در آرژانتین برداشته‌اند،‌گفت:رژیم صهیونیستی نگران افشای پشت پرده انفجار آمیا است.
رژیم صهیونیستی نگران افشای پشت پرده انفجار آمیا است نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس بابیان اینکه ایران و آرژانتین گام‌های مثبتی برای روشن شدن موضوع انفجار رستوران ‌یهودیان در آرژانتین برداشته‌اند،‌گفت:رژیم صهیونیستی نگران افشای پشت پرده انفجار آمیا است. https://cdn.icana.ir/d/019/20198.jpg رژیم,صهیونیستی,نگران,افشای,پشت,پرده,انفجار,آمیا,است Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نگرانی رژیم صهیونیستی از بررسی پرونده انفجار آمیا در آرژانتین، اظهار داشت: دولت بوئینس‌آیرس تحت فشار سیاسی آمریکا و رژیم صهیونیستی به طور رسمی ایران و حزب‌الله لبنان را به اجرای این حمله بمب‌گذاری محکوم کرده بود.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگرانی مقام‌های اسرائیلی به جاست زیرا انگشت اتهام به سوی خود رژیم صهیونیستی نشانه گرفته شده است، تصریح کرد: نهادهای امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی سابقه طولانی در اجرای عملیات‌های خرابکارانه در سایر کشورهای جهان دارند و همواره یک قربانی را در این زمینه مقصر جلوه می‌دهند.

وی با تاکید براینکه رژیم صهیونیستی عملیات‌های "پرچم دروغین" را در کشورهای مختلف اجرا می‌کند، ادامه‌ داد: رژیم صهیونیستی با ایجاد سناریوسازی در سایر کشورها سعی دارد، کشورهایی که با وجود نامشروع این رژیم جعلی مخالف هستند را درگیر کند تا ازاین طریق انتقام‌گیری سختی داشته باشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: قطعا بامشخص شدن عاملان اصلی انفجار آمیا بار دیگر یک افتضاح سیاسی برای رژیم جعلی که به دروغ‌پراکنی می پردازد، به بار خواهد آمد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه ایران و آرژانتین گام‌های مثبتی برای روشن شدن موضوع انفجار رستوران  یهودیان در آرژانتین برداشته‌اند، خاطرنشان کرد: وقتی سنای آرژانتین اذعان کرده است که دو دولت باید بار دیگر این حادثه را بررسی کنند و مقصر واقعی و دست‌اندرکاران آن را بیابند این یک رویداد چشمگیر محسوب می‌شود که خشم رژیم صهیونیستی را برانگیخته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet