هدر اصلی
1391/12/05 15:46:26
سرویس سیاسی
آصفری:

نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز نشانه توانمندی دانشمندان‌ایرانی است

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس، فعالیت‌های هسته‌ای ایران را در چارچوب NPT خواند و گفت: نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز نشانه توانمندی دانشمندان‌ایرانی است.
نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز نشانه توانمندی دانشمندان‌ایرانی است نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس، فعالیت‌های هسته‌ای ایران را در چارچوب NPT خواند و گفت: نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز نشانه توانمندی دانشمندان‌ایرانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/20676.jpg نصب,نسل,جدید,سانتریفیوژها,در,نطنز,نشانه,توانمندی,دانشمندان‌ایرانی,است Icana

محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره تاثیر گذاری منفی نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز بر مذاکرات هسته‌ای، گفت: این اظهارات چیز جدیدی نیست و در 10 سال گذشته همواره تکرار شده است.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز تمام مردم دنیا می‌دانند که تمامی فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در چارچوب مقررات آژانس‌وNPT است، ادامه داد: نصب نسل جدید سانتریفیوژها نشاندهنده دانش بومی و توانمندی دانشمندان جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه آژانس و برخی سیاستمداران هر از چندگاهی بهانه‌هایی را در مورد فعالیت های هسته ای ایران مطرح می کنند که پایه و اساس درستی ندارد توضیح داد: بهانه امروز آنها نیز نصب سانتریفیوژهاست که خود نشاندهنده بی‌نتیجه بودن این مذاکرات است.

آصفری با بیان اینکه به اعتقاد غرب،کشوری نباید به عنوان یک حکومت مردمسالار دینی که در دنیا به عنوان الگو مطرح است وجود داشته باشد، گفت: اصل مشکل غرب هسته ای شدن ایران نیست بلکه آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران و نوع نگاه مردمسالار آن مشکل دارند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امروز ایران باید همانند گذشته موضع خود را مقتدرانه به پیش برد، تصریح کرد: ایران برای پیشرفت دانش هسته‌ای خود منتظر مجوز غرب نمی‌ماند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet