خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/06 11:31:00
سرویس سیاسی
دهدشتی مطرح کرد:

قرارگرفتن افراد فاقد صلاحیت در مناصب استانی، علت سئوال از وزیرکشور

عضو کمیسیون انرژی مجلس،‌ عزل و نصب‌های مدیران در حوزه انتخابیه خود را غیر کارشناسی دانست و خواستار پاسخگویی وزیر کشور در این خصوص شد.
قرارگرفتن افراد فاقد صلاحیت در مناصب استانی، علت سئوال از وزیرکشور عضو کمیسیون انرژی مجلس،‌ عزل و نصب‌های مدیران در حوزه انتخابیه خود را غیر کارشناسی دانست و خواستار پاسخگویی وزیر کشور در این خصوص شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1000.jpg قرارگرفتن,افراد,فاقد,صلاحیت,در,مناصب,استانی،,علت,سئوال,از,وزیرکشور Icana

سید حسین دهدشتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره سوال خود از وزیر کشور که این هفته در جلسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مطرح خواهد شد، گفت: عزل و نصب‌های مدیران که در مناطق مختلف کشور و به‌خصوص در حوزه انتخابیه آبادان صورت می گیرد، کارشناسی شده نیست و ضوابط لازم در آن رعایت نمی‌شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که واجد شرایط نیستند در منصب کارها و امور قرار گرفته‌اند که چنین امری به توسعه استان ضربه خواهد زد و نهایتا کندی کارها در کل کشور را در بر خواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه منشاء چنین عزل و نصب‌هایی شخص استاندار خوزستان است، خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه شد و ادامه داد: قبلا دو سه بار با مسئولان استان در این خصوص صحبت شد ولی ترتیب اثر ندادند؛ به معاون پارلمانی وزیر کشور هم این موضوع اعلام شد ولی ظاهرا برای آنها مهم نیست و ما مراحل قانونی را دنبال خواهیم کرد.

مصطفی محمد‌نجار، وزیر کشور در جلسه روز یکشنبه (۶ اسفند) کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگانحاضر خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet