هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

فروزش: هدفمند کردن یارانه‌ها به تغییر در بودجه منجر می‌شود

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرگونه سیاستگذاری در هدفمند کردن یارانه‌ها به تغییر در برنامه بودجه منجر خواهد شد.
دوشنبه 16 دی 1387 ساعت 10:53

"پیمان فروزش" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها تمام مسائل بودجه و برنامه کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی افزود: هرگونه سیاستگذاری در هدفمند کردن یارانه‌ها به تغییر در برنامه بودجه با توجه به درآمدها و هزینه هایی که برای کشور در نظر گرفته می‌شود، منجر خواهد شد.

فروزش اظهار داشت: لذا نظر دولت بر این است که ابتدا دیدگاه خود را در رابطه با مسائل اقتصادی کشور تدوین نماید و بعد از آن لایحه بودجه را براساس لایحه هدفمند کردن یارانه ها تدوین نماید.

نماینده زاهدان خاطرنشان کرد: به تبع لایحه هدفمند کردن یارانه ها منابع و مصارف مختلفی ایجاد می شود که براساس آن زیرساخت های اقتصادی کشور تحت الشعاع قرار خواهد گرفت و به همین دلیل نیز بودجه باید براساس آن تدوین شود.

وی در خصوص بررسی و تصویب این لایحه در زمان قبل از سال جدید گفت: زمان، زمان مناسبی برای بررسی این لایحه نمی‌باشد چرا که از طرفی فضای کشور به سمت انتخابات ریاست جمهوری پیش می‌رود و از سوی دیگر لایحه بودجه نیز باید بررسی گردد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن پایان سال ممکن است این لایحه به صورت کارشناسی و دقیق بررسی نشود گفت: لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها بسیار مهم است و در تمام برنامه‌های پنج ساله نیز گنجانده شده بود و آرزوی تمام ملت، مردم و مجلسی‌ها بوده است. لذا باید در بررسی آن توجه کافی مبذول گردد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000