خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/12/06 09:03:23
سرویس فرهنگی
فیاضی:

اهالی سینما در میدان دشمن بازی نکنند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه اهالی سینما باید در مقابل هر اقدامی که به معنای پذیرش داوطلبانه اراده نظام سلطه باشد، مقاومت کنند، گفت: هنرمندان باید در شرایط کنونی در اعتراض به دشمنی کشورهای غربی نسبت به ایران همچون ورزشکاران که از حضور در میدانی که حریفشان دشمن میهن اسلامی باشد، انصراف می‌دهندٰٰ با حفظ روحیه ایثار از میادین دشمن خارج شوند.
اهالی سینما در میدان دشمن بازی نکنند عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه اهالی سینما باید در مقابل هر اقدامی که به معنای پذیرش داوطلبانه اراده نظام سلطه باشد، مقاومت کنند، گفت: هنرمندان باید در شرایط کنونی در اعتراض به دشمنی کشورهای غربی نسبت به ایران همچون ورزشکاران که از حضور در میدانی که حریفشان دشمن میهن اسلامی باشد، انصراف می‌دهندٰٰ با حفظ روحیه ایثار از میادین دشمن خارج شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/20668.jpg اهالی,سینما,در,میدان,دشمن,بازی,نکنند Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اهدای جایزه خرس نقره‌ای جشنواره برلین سال 2013 به هنرمندان ایرانی، گفت: ما باید در مقابل هر اقدامی که به معنای پذیرش داوطلبانه اراده نظام سلطه در کشورهای در حال توسعه از جمله ایران باشد، مقاومت کنیم و با وجودی که برنده شدن در این فستیوال‌ها برای هر کشوری مزیت به شمار می‌آید ولی ممکن است که در پشت صحنه این اقدامات اغراضی نهفته باشد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی درادامه افزود: گاه برخی از این فستیوال‌های خارجی با شعار دفاع از حقوق بشر ولی به منظور تحقق اهداف استکبار غرب وارد صحنه می‌شوند و در واقع قصد یارگیری در کشورهای استقلال یافته از جمله ایران را دارند و در تلاش هستند که بین هنرمندان و سینمای این کشورها شکاف ایجاد کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: اهالی سینما باید در شرایط کنونی در اعتراض به دشمنی کشورهای غربی نسبت به ایران همچون ورزشکاران که در مسابقات جهانی از حضور در میدانی که حریفشان دشمن میهن اسلامی باشد، انصراف می‌دهند، با حفظ روحیه ایثار از میدان خارج شوند چراکه این اقدام را هم مردم و هم نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن‌ها انتظار دارند./

"خرس نقره‌ای جشنواره برلین سال 2013برای بهترین فیلم‌نامه به فیلم پرده از ایران اعطا شد. فیلم‌نامه‌ فیلم پرده توسط جعفر پناهی و کامبوزیا پرتوی نوشته شده است. این فیلم درباره‌ ترس، امید‌، استیصال و آزادی اندیشه‌ هنرمند است. این جایزه از سوی شیرین نشاط، عضو ایرانی هیئت داوران به کامبوزیا پرتوی اعطا شد."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet