ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/06 10:21:38
سرویس صحن

تحقیق و تفحص از خودروسازان تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت قاطع تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی را تصویب کردند.
تحقیق و تفحص از خودروسازان تصویب شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت قاطع تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی را تصویب کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/25916.jpg تحقیق,و,تفحص,از,خودروسازان,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) با 189 رای موافق، 3 رای مخالف و 1 رای ممتنع تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور را تصویب کرد.

روح الله عباسپور جانی نماینده قزوین و سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن به گزارش تهیه شده در این کمیسیون اشاره کرد و گفت:  ابتدا کمیسیون تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحض از علمکرد صنایع خودروسازی کشور و شرکت های خودروساز را مورد بررسی قرار داد و در دو جلسه این موضوع با وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه انجام تحقیق و تفحص به تصویب اکثریت اعضای حاضر در کمیسیون رسید. 

وی گفت: سال 89، در مجلس شورای اسلامی نسبت به کاهش تعرفه گذاری در خصوص خودرو اقدام شد اما مقام معظم رهبری آن را مناسب ندانستند و فرمودند که قانونی در جهت ارتقاء کیفیت خودرو تنظیم شود. 

وی ادامه داد: بنابراین کمیسیون مشترکی تشکیل شد و قانون ارتقاء کیفیت تهیه و در اختیار خودروسازان قرار گرفت اما اقدام جدی از سوی خودروسازان در جهت بهبود خودروسازی انجام نشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet