شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ارجاع طرح‌های خدمات رسانی به ایثارگران و بیمه کارگزاران مخابرات روستایی به کمیته‌های تخصصی کمیسیون اجتماعی

سرویس کمیسیون ها
کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طرح‌های خدمات رسانی به ایثارگران و بیمه کارگزاران مخابرات روستایی را به کمیته‌های تخصصی خود ارجاع داد.
دوشنبه 16 دی 1387 ساعت 10:23

"سیروس برنا" در گفتگو با خبرنگا رخانه ملت ملت، در خصوص جلسه روز گذشته این کمیسیون گفت: در این جلسه طرح یک فوریتی خدمات رسانی به ایثارگران با حضور نمایندگان تشکل‌های مختلف ایثارگری مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: کمیسیون تصمیم گرفت این طرح را جهت بررسی و اصلاحات بیشتر به یکی از کمیته‌های زیر مجموعه خود ارجاع دهد. این طرح پس از کار کارشناسی دقیق مجددا به کمیسیون برمی‌گردد.

برنا ادامه داد: طرح بیمه کارگزاران مخابرات روستایی نیز در دستور کار کمیسیون قرار داشت که مقرر شد این طرح نیز در یکی از کمیته‌های زیر مجموعه با حضور مسئولین ذی ربط چون وزارتخانه‌های رفاه و تامین اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات طی جلسات مختلفی مورد بررسی کارشناسی بیشتری قرار گیرد.

مخبر کمیسیون اجتماعی خبر داد که کمیسیون تصمیم دارد چند روز بعد از شروع تعطیلات بعدی مجلس از مناطق مختلف استان‌ها بازدیدهایی انجام دهد که این دفعه نوبت استان آذربایجان شرقی است و پس از بازدید نیز به کشور آذربایجان سفر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: این سفر به دعوت جمهوری آذربایجان می‌باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000