انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/06 10:52:29
سرویس صحن
علیپور در نطق میان‌دستور:

اولین شرط اصولگرایی پیروی محض از ولایت فقیه است

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی میان قوا و مسئولان کشور تصریح کرد: هر کس مدعی است در اردوگاه اصولگرایان قرار دارد، باید بداند اولین شرط اصولگرایی پیروی محض از ولایت فقیه است.
اولین شرط اصولگرایی پیروی محض از ولایت فقیه است سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی میان قوا و مسئولان کشور تصریح کرد: هر کس مدعی است در اردوگاه اصولگرایان قرار دارد، باید بداند اولین شرط اصولگرایی پیروی محض از ولایت فقیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/21466.jpg اولین,شرط,اصولگرایی,پیروی,محض,از,ولایت,فقیه,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد علیپور در نشست علنی امروز یکشنبه (6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق  میان دستور، گفت: در شرایط فعلی دولت زورگوی آمریکا و سلطه‌گران، اقتصاد و معیشت ملت ایران را مورد هدف قرار داده و به زعم خود قصد دارند با اعمال تحریم و اختلاف‌افکنی بین مسئولان ملت ایران را به تسلیم وادارند، اما مردم در 22 بهمن جواب دندانشکنی به آنها دادند.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: در این مقطع حساس، دولت و مجلس و تمام دلسوزان انقلاب و افراد متخصص و صاحب‌نظر در مسائل اقتصادی باید از شرایط پیش‌آمده نهایت استفاده را داشته باشند تا برای همیشه رشته وابستگی اقتصادی ایران به درآمدهای نفتی گسسته شود و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و پتانسیل میهن اسلامی و با محور قرار دادن تولید و صادرات و هدایت نقدینگی به سوی تولید، نیازمندی‌های کشور را از داخل تامین کنیم.

وی تصریح کرد: تصویب قانون هدفمندی یارانه‌ها و اجرای آن و نیز تدوین قانون برنامه چهارم و پنجم توسعه حاصل همدلی دولت و مجلس بود و مگر از وحدت و همدلی چه ضرری دیده‌ایم که به اختلاف روی آورده‌ایم.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به هشدارهای مکرر مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر خواستار عمل به آنها شد و گفت:‌ هر کس مدعی است که در اردوگاه اصولگرایان قرار دارد، باید بداند اولین شرط اصولگرایی پیروی محض از ولایت فقیه است و فرمایش ایشان در تمام زمینه‌ها باید فصل‌الخطاب باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: به تعبیر امام راحل و مقام معظم رهبری هر کاری که موجب حرکت در چارچوب موردنظر دشمن شود و به کشور و ملت ضربه بزند، جزو گناهان بزرگی است که خداوند از آن نمی‌گذرد، زیرا توبه از اینگونه کارها و جبران خسارت وارده عملاً امکان ندارد.

علیپور یادآور شد: امروز لج و لجبازی و پرداختن به اختلافات مصداق بارز دشمن‌شادکنی است؛ از گذشته باید درس عبرت گرفت، زیرا هر کس به پندار و اندرز ولایت گوش نکند، راه به جایی نبرده و آخر و عاقبت خوشی ندارد.

وی بیان کرد: برای حل معضل بیکاری، تورم و گرانی افسارگسیخته و تامین معیشت مردم و ایجاد اقتصاد مقاومتی و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن به وحدت و همدلی و همکاری تمام قوا نیاز است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مجلس همواره مورد عنایت امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است و در صف مقدم مبارزه با استکبار قرار داشته و مدافع حق و حقوق مردم بوده است.

علیپور تاکید کرد: این جایگاه مهم نباید تضعیف شود و افرادی در کشتی بنشینند و آن را سوراخ کنند و به بهانه برخی عملکردها و استفاده از ابزار نمایندگی، کل مجلس را زیر سوال برند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حرمت امامزاده را متولی نگه می‌دارد، گفت: این مجلس، مجلس ولایی و در خط رهبری است و نمایندگان مطیع اوامر ولی امر مسلمین هستند.

نماینده مردم ماکو و چالدران با اشاره به دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به رشد امنیت، پیشرفت اقتصادی، استقلال سیاسی و توسعه و عمران و آبادانی شهرها و روستاها اشاره کرد و درباره مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: شهرهای حوزه انتخابیه من در این توسعه سهم بسیار اندکی دارند، زیرا سرمایه‌گذاری صنعتی در حد صفر است و پروژه‌های زیادی همچون کارخانه قند پلدشت، کارخانه سیمان ماکو، فرودگاه ماکو، کارخانه سیمان سفید چالدران و آزادراه ماکو- تبریز یا شروع شده یا در حد اسم باقی مانده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: هر روز با اضافه شدن خیل جوانان تحصیل‌کرده بیکار، مسئله اشتغال در حوزه انتخابیه من حادتر می‌شود و این در حالی است که حتی یک واحد تولیدی 100 نفره در این 4 شهر وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet