هفته دفاع مقدس
1391/12/06 11:41:08
سرویس صحن
بیگلری در نطق میان دستور:

سقز و بانه جزء محروم ترین شهرستان‌های کشور هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که سقز و بانه جزء محروم ترین شهرستان های کشور هستند، افزود:متاسفانه بسیاری از مدیران کشور تنها به دنبال تامین رضایت مقام مافوق هستند و من بارها گفته و باز می گویم که هر کجا واژه محروم را می بینیم به یاد کردستان و سقز و بانه می افتم .
سقز و بانه جزء محروم ترین شهرستان‌های کشور هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که سقز و بانه جزء محروم ترین شهرستان های کشور هستند، افزود:متاسفانه بسیاری از مدیران کشور تنها به دنبال تامین رضایت مقام مافوق هستند و من بارها گفته و باز می گویم که هر کجا واژه محروم را می بینیم به یاد کردستان و سقز و بانه می افتم . https://cdn.icana.ir/d/019/20626.jpg سقز,و,بانه,جزء,محروم,ترین,شهرستان‌های,کشور,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن بیگلری در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: مردم محروم بانه و سقز مورد بی مهری و کم لطفی قرار گرفته اند و با توجه به پیشرفت کشور در سطح ملی توجهی چندانی درباره آنان صورت نگرفته است.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: این شهرها با وجود داشتن پتانسیل های توسعه ای متاسفانه جزء محروم ترین شهرستان های کشور هستند.

وی با بیان جمله ای از آندو ژید، تصریح کرد: همه چیزها گفته شده اند اما چون گوش شنوایی نبوده باید همه را از نو گفت.

بیگلری با بیان این که هیچ دردی بدون شناخت علت بیماری درمان نمی شود تاکید کرد: تاریخ ما نشان می دهد که بسیاری از مدیران ما دچار فقدان تجربه پذیری از گذشته هستند و باید از برخوردهای ساده اندیشانه خودداری کنند و شیوه های علمی را برگزینیم که بر واقعیت ها منطبق باشد.

وی با بیان این که مسئولان صادق و خداجو باید نظر مقام  زیردست را در نظر داشته باشند، یادآور شد: متاسفانه بسیاری از مدیران کشور به دنبال تامین رضایت مقام مافوق هستند و من بارها گفته و باز می گویم که هر کجا واژه محروم را می بینیم به یاد کردستان و سقز و بانه می افتم و امیدوارم که روزی فرا برسد واژه محروم از کنار کردستان برداشته شود.

بیگلری با تشکر از رئیس جمهور به دلیل ارتقا فرمانداری سقز به فرمانداری ویژه در تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: اگر تمام مصوبات سفر رئیس جمهور به کردستان رعایت می شد بسیاری از محورمیت های این استان کمرنگ می شد.

وی با بیان مشکلات بیکاری منطقه خود تصریح کرد: بسیاری از جوانان استان به دلیل بیکاری موجود ترک دیار می گویند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره صنعت دخانیات و سیمان سقز تاکید کرد: با وجود دستور رئیس جمهور باید در این زمینه اقداماتی صورت بگیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در ادامه صحبت های خود مشکلات خوزه انتخابیه خود را در منبرهای مختلف بیان کرد و تذکراتی به مسئولان اجرایی داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet