ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/06 12:01:20
سرویس صحن
ندیمی:

ریزگردها فعالیت‌های گردشگری و آموزشی استان‌ها را تحت تأثیر قرار داده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ریزگردها فعالیت های گردشگری و آموزشی استان‌های مختلف را تحت تأثیر قرار داده افزود: ریزگردها وسیله ای برای عدم کارایی مدیران شده است.
ریزگردها فعالیت‌های گردشگری و آموزشی استان‌ها را تحت تأثیر قرار داده است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ریزگردها فعالیت های گردشگری و آموزشی استان‌های مختلف را تحت تأثیر قرار داده افزود: ریزگردها وسیله ای برای عدم کارایی مدیران شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20958.jpg ریزگردها,فعالیت‌های,گردشگری,و,آموزشی,استان‌ها,را,تحت,تأثیر,قرار,داده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ایرج ندیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در موافقت با یک فوریت طرح الزام دولت به حمایت از استان‌هایی که مورد هجوم ریزگردها قرار گرفته اند گفت: ریزگردها باعث می شود بسیاری از فعالیت های آموزشی تحت تأثیر قرار بگیرند و در کیفیت آموزشی اثر بگذارند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریزگردها در سرمایه گذاری تأثیر می گذارد، افزود: ریزگردها در این استان‌ها باعث شده تا در بسیاری از رویکردها در این استان ها بازدارندگی ایجاد شود.

وی با بیان اینکه وجود ریزگردها در گردشگری این استان ها تأثیرگذار بوده است، تصریح کرد: بخشی از مسافرت ها به دلیل این پدیده به این استان ها انجام نمی شود.

ندیمی ادامه داد: ریزگردها از نظر سیاسی هم اثرگذار بود چون وسیله‌ای برای عدم کارایی مدیران کشور شده است.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه ریزگردها درباره مسائل کشاورزی هم اثرگذار است، تصریح کرد: آیا دولت تنها باید به قول ها اکتفا کند؟ آنچه که ما نیاز داریم تنها حرف نیست.

وی با بیان اینکه ما باید مشکل مردم را حل کنیم تأکید کرد: اگر پدیده ای برای مردم مشکلی ایجاد کرده ما باید آن را حل کنیم و اینکه عراق چه می کند مسئولیت ما نیست اما اگر می شد به گونه ای این مشکل را حل می کردیم بهتر بود.

ندیمی با بیان اینکه باید اقدامی درباره ریزگردها صورت بگیرد، گفت: این همه منابع انسانی در این کشور برای این تجهیز شده اند که کاری برای مردم بکنند و اکنون که مردم در این زمینه ریزگردها مشکل دارند باید این مشکل حل شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ما وام دار و خدمتگزار ملت هستیم، تصریح کرد: ما باید از حقوق ملت دفاع کنیم چرا که مدت زیادی است ریزگردها مردم استان های مختلف را تحت تأثیر قرار داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet