هدر اصلی
1391/12/07 11:46:13
سرویس بین الملل
محجوب:

حامیان رژیم آل‌خلیفه پاسخ‌گوی عملکرد خشن این کشور باشند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به هشدار رسانه‌های غربی درباره استفاده از گازهای سمی از سوی مزدوران رژیم‌آل‌خلیفه ضد مردم بحرین، گفت: حامیان رژیم آل‌خلیفه پاسخ‌گوی عملکرد خشن این کشور باشند.
حامیان رژیم آل‌خلیفه پاسخ‌گوی عملکرد خشن این کشور باشند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به هشدار رسانه‌های غربی درباره استفاده از گازهای سمی از سوی مزدوران رژیم‌آل‌خلیفه ضد مردم بحرین، گفت: حامیان رژیم آل‌خلیفه پاسخ‌گوی عملکرد خشن این کشور باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/31416.jpg حامیان,رژیم,آل‌خلیفه,پاسخ‌گوی,عملکرد,خشن,این,کشور,باشند Icana

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به افشاگری رسانه‌های غربی درباره استفاده رژیم آل‌خلیفه از گازهای سمی ممنوعه ضد مردم بحرین، توضیح داد: رژیم آل خلیفه تحت حمایت کشورهای غربی از جمله آمریکا و همچنین دفاع و حمایت همه‌ جانبه عربستان از این رژیم دست به هر نوع جنایتی ضد مردم بی‌دفاع بحرین می‌زند ولی هیچ اقدامی از سوی نهادهای بین‌المللی در دفاع از این ملت انجام نمی‌گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان در اقدامی مغرضانه نیرو وارد کشور بحرین کرده است، تصریح کرد: رژیم آل‌سعود از ترس نفوذ تفکرات انتقادی به مرزهای عربستان مزدوران خود را وارد کشور بحرین کرد تا تظاهرات‌های مسالمت‌آمیز این ملت را به خاک و خون بکشند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود:سران آل‌خلیفه اساساً افرادی غاصب هستند چرا که زادبوم اصلی آنها در بیابان‌های عربستان است و طی اقدامی تجاوزکارانه با زور خود را بر ملت مظلوم بحرین که اکثراً شیعه و فارسی زبان هستند مسلط کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه غرب حتی تحقیق در مورد موارد نقض حقوق بشر در بحرین را روا نمی‌داند، گفت: حمایت کشورهای غربی از رژیم‌آل خلیفه دلیل اصلی استفاده گستاخانه این رژیم از گازهای سمی ضد مردم بحرین است در صورتی که غرب به بهانه‌های واهی از جمله اعدام جانیان و قاچاقچیان اسلحه و مواد مخدر در کشورهای مستقل، این کشورها را به نقض فاحش حقوق بشر متهم می‌کند و این مصداق بارز استفاده ابزاری از مفهوم حقوق بشر است.

یک مجله غربی از به کار گیری نوعی گاز سمی از سوی نظامیان رژیم آل خلیفه علیه مردم بی دفاع بحرین پرده برداشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet