آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/12/06 14:21:56
سرویس صحن
جهانگیرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6393.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده عضو هیأت رئیسه مجلس امروز ( سه شنبه ۱ اسفند) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد، که به این شرح است:

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه تذکر داد.

ندیمی و سبحانی‌نیا نمایندگان لاهیجان و نیشابور به رئیس ‌جمهور در خصوص تسریع و تصویب سند راهبردی ارتقای سطح شاخص توسعه انسانی و هماهنگی رشد شاخص آموزش، بهداشت و اشتغال تذکر دادند.

ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون تسریع در اجرای طرح بیابان‌زدایی و کنترل کانون‌های بحران و حمایت از افزایش تولید پروتئین حیوانی تذکر داد.

کوچکی‌نژاد نماینده رشت به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان جهاد کشاورزی تذکر داد.

اسداللهی نماینده تربت جام به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در بازسازی مسیر اصلی تربت جام به باغ خضر و باغ خضر به تربت حیدریه تذکر داد.

پشنگ نماینده خاش به وزیر کشور در خصوص برخورد قانونی با قاتلان و اشرار در استان سیستان و بلوچستان تذکر داد.

مددی نماینده میانه به وزیر نیرو در خصوص تسریع در بهره‌برداری از سدهای شهرستان میانه، به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، پیرامون استفاده از نیروهای کارآمد در پست‌های مدیریتی و نظارت بر دانشگاه‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت علوم و به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در راه‌اندازی مرکز سی‌تی‌اسکن و ام‌آر‌آی شهرستان میانه تذکر داد.

طبیب‌زاده‌ نوری نماینده تهران خواستار توضیح رئیس ‌جمهور در خصوص علت هزینه‌کرد برای همایش 3 هزار نفری مشاوران جوان در کیش و قشم شد.

موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان به وزیر کشور پیرامون تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری روستای سحر و شهر فیروزان شهرستان فلاورجان، به وزیر آموزش و پرورش پیرامون تسریع در پرداخت مطالبات آزادگان وزارت آموزش و پرورش و به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص بررسی علت عدم قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی و لزوم بازگرداندن آقای محمد بنا به سرمربیگری تیم ملی تذکر داد.

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر نیرو در خصوص تسریع در لوله‌کشی آب شرب در مناطق حاشیه‌ای شهر زاهدان تذکر داد.

حقیقت‌پور نماینده اردبیل به وزیر آموزش و پرورش در خصوص نظارت بر مدیریت آموزش و پرورش استان اردبیل تذکر داد.

سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و فیروزه‌ به وزیر کشور در خصوص تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری روستاهای گرماب، اسحاق‌آباد و برزنون به شهر تذکر داد.

جعفری و سبحانی‌نیا نمایندگان بجنورد و نیشابور به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص تسریع در رفع مشکلات پرداخت وام‌های مسکن و ازدواج تذکر دادند.

پشنگ، اربابی و کاشانی نمایندگان خاش، ایرانشهر و زاهدان به وزیر کشور پیرامون نظارت بر مدیریت استانداری استان سیستان و بلوچستان تذکر دادند.

جوکار، تابش، یحیی‌زاده و زارع‌زاده نمایندگان یزد، اردکان، تفت و مهریز به رئیس ‌جمهور و وزرای کشور و اطلاعات در خصوص برخورد قانونی با حمله‌کنندگان به ایستگاه‌های انتقال آب کوهرنگ به استان یزد تذکر دادند.

احمدی لاشکی و هادی حسینی نمایندگان نوشهر و سوادکوه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم اجرا و اصلاح پل سرداب رود چالوس باغات به ترافیک شدید منطقه تذکر دادند.

خجسته و نعمتی نمایندگان همدان و اسدآباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم تجدید نظر در مبلغ عوارض آزادراه تهران ـ همدان و کاهش آن تذکر دادند.

ایرانپور نماینده مبارکه به رئیس‌ جمهور درخصوص لزوم تذکر به سازمان حفاظت از محیط زیست در انجام وظایف قانونی و برخورد با صنایع آلاینده کشور تذکر داد.

حاجی نماینده شاهین شهر به وزیر کشور در خصوص ضرورت رسیدگی و ساماندهی وضعیت حمل و نقل مسافر در شهرهای دستگرد، خرزوق به اصفهان و بالعکس تذکر داد.

حسینی نماینده قصرشیرین به وزیر کشور در خصوص بی‌توجهی استاندار کرمانشاه برای جان، مال و وقت مردم اعتراض شدید کرد.

قربانی نماینده آستانه اشرفیه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعیین تکلیف مسکن مهر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و تأمین اعتبار برای تکمیل پل آستانه اشرفیه تذکر داد.

خجسته و نعمتی نمایندگان همدان و اسدآباد به رئیس ‌جمهور در خصوص لزوم توجه به صنعت گردشگری و اصلاح وضعیت گردشگری در کشور و استان همدان تذکر دادند.

حسینی و عالی نمایندگان زابل به وزیر کشور در خصوص علت اعمال نفوذ برخی از افراد خارج از حوزه وزارت کشور در انتخاب افراد مسئله‌دار و پذیرش آن از سوی وزارت کشور تذکر دادند.

سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به رئیس ‌جمهور پیرامون دستور ابلاغ مصوبه سفر چهارم دولت به خراسان رضوی مبنی بر ارتقای بخش زبرقان و میان‌جلگه نیشابور به شهرستان تذکر داد.

کارخانه نماینده همدان به وزیر کشور در خصوص تسریع در پاسخگویی به نامه‌ها به منظور احترام به خواسته مردم تذکر داد.

هاشمی نماینده میناب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تسریع در اختصاص سهمیه ویژه برای پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های پزشکی و پیراپزشکی، مهندسی و علوم پایه برای دانش‌آموزان شهرستان‌های مذکور تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم اجرایی کردن مصوبات دور نخست سفر هیئت دولت به استان اصفهان تذکر داد.

هاشمی نماینده میناب به رئیس‌ جمهور در خصوص برقراری مجدد فوق‌العاده بدی آب و هوا، حق مرزی و فوق‌العاده مناطق محروم به کارمندان شهرستان‌های مذبور، تسریع در تکمیل بیمارستان رودان و توسعه بیمارستان جاسک و تجهیز مراکز بهداشتی، درمانی به پزشک و تسریع در اجرای بیمارستان دوم میناب و بیمارستان سیریک از مصوبات سفر هیئت دولت تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر کشور در خصوص لزوم تأسیس پاسگاه انتظامی در شهرستان کرکوند مبارکه تذکر داد.

تأمینی نماینده رشت به وزیر نفت در خصوص ضعف گازرسانی به روستاهای شهرستان رشت تذکر داد.

قادری نماینده شیراز به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل حلقه نخست کمربندی شیراز تذکر داد.

رحمانی نماینده تاکستان به وزرای کشور، اطلاعات و راه و شهرسازی در خصوص توجه به خواسته مردم و جلوگیری از اقدامات تبعیض‌آمیز و تنش‌زا در سطح استان‌ها و رعایت عدالت و قانون در ضوابط تقسیمات کشوری در هرگونه ارتقا و الحاق بین بخش‌ها و دهستان‌ها تذکر داد.

احمدی‌ لاشکی نماینده نوشهر به وزیر کشور در خصوص علت عدم اعلام وصول کتابچه استان در پیشنهادهای مربوط به مازندران غربی تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر کشور در خصوص اتخاذ راهکارهای لازم به منظور جلوگیری از تبلیغات زودهنگام کاندیدای ریاست جمهوری تذکر داد.

پشنگ،‌ کاشانی، اربابی و میرمرادزهی نمایندگان خاش، زاهدان، ایرانشهر و سراوان خواستار توضیح وزیر کشور در خصوص توزیع ناعادلانه اعتبارات در سطح شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان و سوء مدیریت استانداری تذکر دادند.

عاشوری نماینده فومن به وزیر راه و شهرسازی در خصوص اجرایی کردن پروژه چهار بانده کردن جاده فومن ـ شفت ـ سراوان بر اساس مصوبه هیئت دولت در سفر به گیلان تذکر داد.

سالک نماینده اصفهان به وزیر نیرو در خصوص اقدام جدی به منظور سرعت انتقال آب به فلات مرکزی با عنایت به آغاز خشکسالی، تحمل ضربه‌های سنگین به کشت و باغات و رشد بحران‌ها تذکر داد.

آصفری نماینده اراک به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از افزایش بی‌رویه گوشت قرمز در کشور و مدیریت بر نظارت قیمت‌ها تذکر داد.

آذری و ناصری نمایندگان بابل به وزیر آموزش و پرورش در خصوص فعالیت دوباره مرکز تربیت معلم بابل با توجه به امکانات قابل ملاحظه و جلوگیری از هزینه‌های اضافی تذکر دادند.

صرامی و منصوری نمایندگان لنجان و خمینی‌شهر به وزرای کشور و جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت رسیدگی به خسارات خشکسالی و از بین رفتن محصولات کشاورزی تذکر دادند.

سالک نماینده اصفهان به وزیر کشور در خصوص تسریع در اقدام نسبت به تقسیمات کشوری و فرمانداری شهرستان ورزنه، کوهپایه و هرن تذکر داد.

قاسم جعفری نماینده بجنورد به وزیر کشور در خصوص تشکیل هیئت نظارت بر حسن اجرای مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری و هیئت دولت توسط استاندار تذکر داد.

حسینی و علیپور نمایندگان سوادکوه و قائم‌شهر به وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت در خصوص پرداخت حقوق کارگران بازنشسته صنعت خودرو با توجه به نزدیکی سال نو و تورم کمرشکن تذکر دادند.

سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر ورزش و جوانان در خصوص تسریع در اتمام و بهره‌برداری از استخر سرپوشیده و میدان فوتبال مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور تذکر داد.

حسینی و علیپور نمایندگان سوادکوه و قائم‌شهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعین تکلیف مرکز تربیت معلم دانشگاه قائم‌شهر با توجه به سوابق چند ساله و امکانات موجود آن تذکر دادند.

کریمی قدوسی نماینده مشهد به رئیس‌ جمهور در خصوص جلوگیری از تعطیلی تنها مرکز درمانی خون‌گیری مشهد توسط وزارت بهداشت تذکر داد.

حسینی نماینده قصرشیرین به وزیر نفت در خصوص عدم گازکشی به شهرهای مرزی این شهرستان که در طول 6 سال است که مردم سرگردان هستند و تعطیلی جایگاه‌های سی‌ان ان جی و به رئیس‌ جمهور در خصوص فقر، بیکاری، تورم و گرانی کالاها و مایحتاج و روزمره مردم شهرستان‌های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب تذکر داد.

قاضی‌پور، جهانگیرزاده و فتاحی نمایندگان ارومیه به وزرای راه و شهرسازی و کشور در خصوص تسریع در کاهش تصادفات جاده‌ای حوزه شهرستان ارومیه تذکر دادند.

قاضی‌پور، جهانگیرزاده، محجوب و ملکشاهی نمایندگان ارومیه، تهران و کوهدشت به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص اقدامات عاجل به منظور کاهش فشار مالیاتی حقوق‌بگیران به ویژه کارگران تذکر دادند.

قاضی‌پور نماینده ارومیه به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در تکمیل بیمارستان 540 تختخوابی طالقانی ارومیه تذکر داد.

جهانگیرزاده و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص تسریع در احداث سالن 12 هزار نفری والیبال ارومیه تذکر دادند.

حسینی و علیپور نمایندگان قائم‌شهر و سوادکوه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم اجرای مصوبات دولت در سفر در خصوص واگذاری زمین برای ایجاد فولاد یک میلیون تنی تذکر دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet