هدر اصلی
1391/12/07 08:36:07
سرویس سیاسی
پورمختار:

وزیر ارشاد درباره شکایات از سازمان‌اوقاف پاسخگو باشد

رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با اشاره به اینکه پرونده سازمان اوقاف شاکیان متعدد و بسیار زیادی دارد، حضور نیافتن وزیر ارشاد در این کمیسیون را برای پاسخگویی تخلف خواند.
وزیر ارشاد درباره شکایات از سازمان‌اوقاف پاسخگو باشد رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با اشاره به اینکه پرونده سازمان اوقاف شاکیان متعدد و بسیار زیادی دارد، حضور نیافتن وزیر ارشاد در این کمیسیون را برای پاسخگویی تخلف خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/24103.jpg وزیر,ارشاد,درباره,شکایات,از,سازمان‌اوقاف,پاسخگو,باشد Icana

ابراهیم پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره پرونده سازمان اوقاف در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی گفت: این پرونده در کمیسیون مفتوح و در حال بررسی است و درابتدا از رییس سازمان اوقاف برای توضیح دعوت شد که او به دلیل معذوریت‌هایی نتوانست بیاید و از وزیر ارشاد به عنوان مقام بالاتر خواستیم برای پاسخگویی و توضیح در این خصوص در کمیسیون حاضر شود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی درباره به تعویق افتادن مکرر رسیدگی به این پرونده توضیح داد: یکی دو بار وزیر ارشاد به جلسه کمیسیون نیامد و البته از قبل هماهنگ کرده بود؛ اما در آخرین بار بدون هماهنگی نیامد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه وزیر ارشاد در این زمینه تخلف داشته است، افزود: نامه‌ای به وزیر ارشاد نوشته شده و از وی خواستیم درباره این غیبت توضیح دهد.

رییس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در پاسخ به این سوال که آیا شاکیان پرونده سازمان اوقاف خصوصی هستند، گفت: این پرونده شاکیان متعدد و بسیار زیادی دارد.

کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، این هفته برای آخرین بار به مسئولان سازمان اوقاف فرصت داده تا توضیحات و گزارش‌های خود رادر پرونده این سازمان ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet