ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/08 14:03:08
سرویس بین الملل
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس؛

هشدار دیده‌بان حقوق‌بشر به دولت یمن تبلیغاتی است

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با اشاره به هشدار دیده‌بان حقوق بشر درباره نقض حقوق بشر در یمن به دولت این کشور،گفت:اساساً حقوق بشر ابزاری در دست کشورهای غربی برای منکوب کردن کشورهایی است که مانع نیل غرب به منافعش می‌شوند.
هشدار دیده‌بان حقوق‌بشر به دولت یمن تبلیغاتی است رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با اشاره به هشدار دیده‌بان حقوق بشر درباره نقض حقوق بشر در یمن به دولت این کشور،گفت:اساساً حقوق بشر ابزاری در دست کشورهای غربی برای منکوب کردن کشورهایی است که مانع نیل غرب به منافعش می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/4775.jpg هشدار,دیده‌بان,حقوق‌بشر,به,دولت,یمن,تبلیغاتی,است Icana

وحید احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اینکه دیده بان حقوق بشر نسبت به نقض حقوق بشر در یمن به دولت این کشور هشدار داده است، گفت: اساساً حقوق بشر ابزاری در دست کشورهای غربی برای منکوب کردن کشورهایی است که مانع نیل غرب به منافعش می‌شوند و حتی برای اتهام‌زنی به این کشورهای مستقل از سازمان‌های بین‌المللی و نهادهای حقوق بشری نیز سوء استفاده می‌کنند.

نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم یمن در دوران رژیم گذشته  از سوی حاکم مستبد این کشور مورد سرکوب قرار می‌گرفتند، تصریح کرد: مردم یمن و بحرین دو کشوری هستند که همواره مورد رفتار ناشایست حکام خود قرار می‌گیرند ولی تا کنون هیچ اقدام بین‌المللی برای رهایی مردم این دو کشور از رفتار خشن رژیم‌هایشان نشده است.

احمدی ابراز نگرانی دیده بان حقوق بشر را نیز حرکتی تبلیغی توصیف کرد و توضیح داد:‌ ابراز نگرانی دیده‌بان حقوق بشر با توجه به شرایطی که به وجود آمده است صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد و به منظور کسب آبرو و حیثیت برای این سازمان به اصطلاح بین‌المللی است.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با اشاره به اینکه  امروز در جهان استانداردهای چندگانه‌ای در مورد حقوق بشر اعمال می شود، گفت: غرب به راحتی چشم خود را به روی جنایات و خشونت‌های رژیم‌های طرفدار خود می‌بندد و این رژیم‌ها نیز سرمست از پشتیبانی غرب دست به هر جنایتی می‌زنند و همین مسائل در واقع از وجود استاندارهای چندگانه حقوق بشری از سوی غرب است.

دیدبان حقوق بشر از دولت یمن خواست تا در خصوص نقض حقوق بشر در این کشور از سال 2011 میلادی تا کنون تحقیق کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet