آغاز هفته وحدت
1391/12/07 09:20:21
سرویس فرهنگی
خدایی سوری درباره راه اندازی جنگ روانی بی بی سی درآستانه انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد:

بی بی سی میراث استعمار است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه مردم ایران نسبت به دسیسه‌های شبکه بی بی سی آگاه هستند و فریب آن‌ا را نمی‌خورند، گفت: صدا و سیما می‌تواند نقش مهمی در خنثی کردن دسیسه‌های شبکه بی بی سی داشته باشد و باید با تولید برنامه‌های ویِژه در جهت افشای توطئه های این شبکه درجامعه اطلاع رسانی کنند.
بی بی سی میراث استعمار است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه مردم ایران نسبت به دسیسه‌های شبکه بی بی سی آگاه هستند و فریب آن‌ا را نمی‌خورند، گفت: صدا و سیما می‌تواند نقش مهمی در خنثی کردن دسیسه‌های شبکه بی بی سی داشته باشد و باید با تولید برنامه‌های ویِژه در جهت افشای توطئه های این شبکه درجامعه اطلاع رسانی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/34366.jpg بی,بی,سی,میراث,استعمار,است Icana

حجت الله خدایی سوری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد اقدامات شبکه فارسی زبان بی بی سی که با استفاده از اصطلاح برگزاری انتخابات آزاد برای ایجاد آشوب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران تلاش می‌کند، گفت: سابقه تاریخی دشمنی شبکه فارسی زبان بی بی سی با ما محرز است چراکه این شبکه میراث استعمار بوده و با هدف ایجاد تفرقه درکشور و به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای تسلط استکبار غرب بر ایران در شکلی جدید فعالیت می‌کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: شبکه بی بی سی نه تنها در مورد ایران بلکه در هر کشوری که منابع طبیعی داشته باشد، به منظور تسلط بر حاکمیت و جلوگیری از استقلال سیاسی آن ها درآنجا ردپای استعماری دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با بیان اینکه مردم ایران نسبت به دسیسه‌های این شبکه آگاه هستند و با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن ماه ثابت کردند که فریب آن‌ها را نمی‌خورند، تصریح کرد: صدا و سیما می‌تواند نقش مهمی در خنثی کردن دسیسه‌های شبکه بی بی سی داشته باشد و باید با تولید برنامه‌های ویِژه در جهت افشای توطئه های این شبکه درجامعه اطلاع رسانی کرده و راهکارهای مقابله با آن‌ها را نیز بیان کند. همچنین، خبرنگاران نیز در این مورد مسوولیت سنگینی دارند و باید در جامعه روشنگری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet