آغاز امامت اما زمان (عج)
1391/12/07 11:09:08
سرویس اجتماعی
هاشم‌زهی تاکید کرد:

افزایش چشمگیر مشارکت در انتخابات نظام پزشکی نسبت به دوره‌های قبل

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با مثبت ارزیابی کردن انتخابات نظام پزشکی، گفت: خوشبختانه ایجاد شائبه‌هایی از سوی رسانه‌های وابسته به دولت هیچ گونه خللی به عملکرد ستاد انتخابات نظام پزشکی وارد نکرد.
افزایش چشمگیر مشارکت در انتخابات نظام پزشکی نسبت به دوره‌های قبل عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با مثبت ارزیابی کردن انتخابات نظام پزشکی، گفت: خوشبختانه ایجاد شائبه‌هایی از سوی رسانه‌های وابسته به دولت هیچ گونه خللی به عملکرد ستاد انتخابات نظام پزشکی وارد نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21723.jpg افزایش,چشمگیر,مشارکت,در,انتخابات,نظام,پزشکی,نسبت,به,دوره‌های,قبل Icana

مراد هاشم‌زهی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه هنوز شمارش آرای انتخابات نظام پزشکی در استان‌ها به پایان نرسیده است، گفت: خوشبختانه ایجاد شائبه‌هایی از سوی رسانه‌های وابسته به دولت هیچ گونه خللی به عملکرد ستاد انتخابات نظام پزشکی وارد نکرد.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:‌ به طور معمول اعلام میزان آرای انتخابات نظام پزشکی چند روز به طول می‌انجامد، اما این موضوع شفاف است که درصد مشارکت در انتخابات این دوره در قیاس با دوره‌های قبلی افزایش چشمگیری داشته است.

هاشم‌زهی با یادآوری اظهار نظر یکی از مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست دیروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود:‌ در پایان این نشست یکی از مسئولان به جمع اعضای کمیسیون آمد و گفت که ما کاری کردیم که سرپرست وزارت بهداشت در زمان انتخابات نظام پزشکی در تهران نباشد، یعنی ما طریقت‌منفرد را برای حضور نیافتن در انتخابات نظام پزشکی به مسافرت فرستادیم.

وی با بیان اینکه روز انتخابات نظام پزشکی، تمام رسانه‌ها منتظر حضور سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در پای صندوق رأی بودند، تصریح کرد:‌ به‌طور حتم طریقت‌منفرد به‌عنوان مسئول وزارتخانه باید در پای صندوق حضور می‌یافت، اما متأسفانه این موضوع محقق نشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه طریق‌منفرد با حضور نیافتن در انتخابات نظام پزشکی دو هدف را دنبال می کرد، گفت: سرپرست وزارت بهداشت با رفتار دوگانه خود می‌خواست که هم دل رئیس‌جمهور و هم دل کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را به دست آورد.

هاشم‌زهی با اعلام اینکه طریقت‌منفرد به‌دنبال تثبیت جایگاه خود در وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی بود، یادآور شد: این مسئول بیم داشت که با حضور در انتخابات شاید رئیس‌جمهور او را به سمت وزیری انتخاب نکند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه هر فردی در هر جایگاهی باید شجاعانه انجام وظیفه کند، گفت: به طور حتم اخلاقیات بسیار با ارزش‌تر از مقام و منصب است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet