KHANEH MELLAT

هدر اصلی
1391/12/07 11:35:15
سرویس اجتماعی
دانشجو در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

مشکلی در زمینه اختصاص ارز دانشجویی وجود ندارد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه مشکلی در زمینه تامین ارز دانشجویی وجود ندارد، گفت: با هماهنگی که با رئیس کل بانک مرکزی صورت گرفته مشکلات ارز دانشجویی حل شده است.
مشکلی در زمینه اختصاص ارز دانشجویی وجود ندارد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه مشکلی در زمینه تامین ارز دانشجویی وجود ندارد، گفت: با هماهنگی که با رئیس کل بانک مرکزی صورت گرفته مشکلات ارز دانشجویی حل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/6555.jpg مشکلی,در,زمینه,اختصاص,ارز,دانشجویی,وجود,ندارد Icana

کامران دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اختصاص ارز دانشجویی به دانشجویان که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند، گفت: با هماهنگی که با رئیس کل بانک مرکزی صورت گرفته مشکلات ارز دانشجویی حل شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در گذشته مشکلاتی بر سر تامین ارز دانشجویی وجود داشت، تصریح کرد: با هماهنگی صورت گرفته با بانک مرکزی منابع ریالی و ارزی برای اختصاص ارز دانشجویان خارج از کشور فراهم شده و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی، ادامه داد: سه جلسه مشترک با رئیس کل بانک مرکزی برای رفع مشکلات ارز دانشجویی برگزار کردیم که به نتایج مثبتی برای از بین بردن مشکلات ارزی رسیدیم و دیگر مشکلی بابت اختصاص ارز دانشجویی نداریم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت بدون مجوز موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور و نحوه نظارت وزارت علوم بر عملکرد و تبلیغات این مراکز، گفت: مسئول تبلیغات این مراکز برای اعزام دانشجو به خارج از کشور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیست، اما در این زمینه وزارت علوم اسامی برخی از مراکزی را که می‌توانند اقدام به اعزام دانشجو کنند را اعلام کرده، بنابراین موسساتی که بدون مجوز مبادرت به تبلیغات و اعزام دانشجو می‌کنند از سوی دستگاه قضایی قابل پیگیری است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet