ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 12:19:39
سرویس بین الملل
اعتصاب غذای 3 هزار اسیر فلسطینی

گروسی:اعتصای غذای زندانیان فلسطینی رژیم صهیونیستی را منفورتر می‌کند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اعتصاب غدای ۳۰۰۰ تن از زندانیان فلسطینی اسیر زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، گفت: اعتصاب غذای این زندانیان صف مخالفان رژیم صهیونیستی را بلندتر و رژیم جعلی را نزد افکار عمومی جهانیان منفور تر می‌کند.
گروسی:اعتصای غذای زندانیان فلسطینی رژیم صهیونیستی را منفورتر می‌کند عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اعتصاب غدای 3000 تن از زندانیان فلسطینی اسیر زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، گفت: اعتصاب غذای این زندانیان صف مخالفان رژیم صهیونیستی را بلندتر و رژیم جعلی را نزد افکار عمومی جهانیان منفور تر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4920.jpg گروسی:اعتصای,غذای,زندانیان,فلسطینی,رژیم,صهیونیستی,را,منفورتر,می‌کند Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اعتصاب غذای 3000تن از زندانیان فلسطینی اسیر در زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، توضیح داد: امروز تزلزل در همه ارکان بنیادین رژیم صهیونیستی هویدا شده است و چنین حوادثی این رژیم را نزذ افکار عمومی جهان منفورتر و منزوی‌تر می‌کند.

نماینده مردم قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجامع  بین‌المللی در برابر این حودث سکوت اختیار می‌کنند، تصریح کرد:‌ در چند سال اخیر موجی از جنایات همچون کشتار مسلمانان در میانمار، جنایات رژیم صهیونیستی در جنگ هشت روزه غزه و نسل کشی شیعیان در پاکستان و عراق به وقوع پیوسته ولی افکارعمومی جهان مشاهده کردند که مجامع بین‌المللی یا سکوت کرده و یا صرفاً به صدور بیانیه‌های غیر‌الزام‌آور بسنده کردند که پس از صادر شدن به آرشیو این سازمان‌ها سپرده می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود: تجربه نشان داده که حتی اگر همه عالم از یک ظالم دفاع کنند باز هم ظلم تداوم نخواهد یافت و این یک قانون الهی و طبیعی است از این رو دست‌وپا زدن‌های رژیم اشغالگر قدس نیز کمکی به ادامه بقای این رژیم غاصب نمی‌کند چرا که نهایتاً نیروهای مقاومت طومار این رژیم ظالم را برای همیشه درهم می‌پیچند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس، گفت:‌ پیروزی در جنگ غزه اثبات کرد که حتی چهارمین ارتش قدرتمند جهان نیز نمی‌تواند در برابر اراده آهنین ملت فلسطین بایستد و پس از این پیروزی پذیرش فلسطین به عنوان ناظر غیرعضو در سازمان ملل روند انزوا و اضمحلال این رژیم را تسریع بخشید.

3000 نفر از زندانیان فلسطینی که در بندهای امنیتی زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌برند به نشانه اعلام همبستگی با همبندان دیگرشان که در وضعیت وخیم جسمانی در زندان "میگدو" به سر می‌برند، دست به اعتصاب غذا زدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet