خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 11:52:30
سرویس سیاسی
منصور حقیقت‌پور خبر داد:

دیدار کمیته پیگیری حادثه قم با آیات عظام موسوی اردبیلی و امینی

اعضای کمیته پیگیری حادثه قم با آیت الله موسوی اردبیلی دیدار کردند و در ادامه نیز با آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی، فاضل لنکرانی، سید جواد شهرستانی و علوی گرگانی ملاقات خواهند کرد.
دیدار کمیته پیگیری حادثه قم با آیات عظام موسوی اردبیلی و امینی اعضای کمیته پیگیری حادثه قم با آیت الله موسوی اردبیلی دیدار کردند و در ادامه نیز با آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی، فاضل لنکرانی، سید جواد شهرستانی و علوی گرگانی ملاقات خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg دیدار,کمیته,پیگیری,حادثه,قم,با,آیات,عظام,موسوی,اردبیلی,و,امینی Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: اعضای کمیته پیگیری کننده حادثه 22 بهمن قم، امروز برنامه دیدار با مراجع و علمای قم را در دستور کار دارند که تا این لحظه، با آیت الله امینی و آیت الله موسوی اردبیلی دیدار انجام شده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: برنامه بعدی،‌ دیدار با آیات عظام نوری همدانی، مکارم شیرازی، فاضل لنکرانی، سید جواد شهرستانی و علوی گرگانی دیدار خواهیم کرد.

وی درباره این دیدارها توضیح داد: اعضای کمیته کلیت موضوع را مطرح کردند و مراجع نیز نگرانی خود را درباره کلیت این واقعه اعلام کردند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا جزئیات اطلاعات بدست آمده در خصوص این حادثه برای علما بازگو شد، گفت: با توجه به اینکه هنوز جمع‌بندی نهایی صورت نگرفته، وارد جرئیات نشدیم ولی اعضای کمیته از تصمیم جدی مجلس شورای اسلامی در پیگیری این قضیه صحبت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet