ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/12/07 12:49:52
سرویس اقتصادی
دهقانی‌در واکنش به تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

مسئولان نمی توانند با توهم جابه جایی مدیران بازارخودرو را تنظیم کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از جابه‌جایی در پست مدیریتی گروه خودروسازی سایپا گفت: تغییر مدیر یتی در صنعت خودرو نمی‌تواند باعث کاهش قیمت خودرو و تنظیم بازار آن شود.
مسئولان نمی توانند با توهم جابه جایی مدیران بازارخودرو را تنظیم کنند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از جابه‌جایی در پست مدیریتی گروه خودروسازی سایپا گفت: تغییر مدیر یتی در صنعت خودرو نمی‌تواند باعث کاهش قیمت خودرو و تنظیم بازار آن شود. https://cdn.icana.ir/d/019/27512.jpg مسئولان,نمی,توانند,با,توهم,جابه,جایی,مدیران,بازارخودرو,را,تنظیم,کنند Icana

الله‌وردی دهقانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه نباید مسئولان مشکلات بازار خودرو را با توهم جابه‌جایی مدیر‌عامل مرتفع کنند، گفت: جابه‌جایی مدیر‌عامل افزایش خارج از چارچوب قیمت‌ها را توجیه نمی‌کند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهمال در وظایف برخی از مسئولان و انداختن بار مشکلات به‌وجود آمده بر سر یک مدیر نمی‌تواند منطقی باشد افزود: افزایش بیش از حد قیمت خودرو نمی‌تواند علتی برای برکناری و جابه‌جایی مدیری باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از جابه‌جایی در پست مدیریتی گروه خودروسازی  سایپا گفت: تغییر مدیر عامل نمی‌تواند موجبات کاهش قیمت خودرو و تنظیم بازار شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که با توجه به شرایط کنونی قیمت خودرو و نوسانات بسیار آن تغییر مدیریت شرکت سایپا نباید صورت می‌گرفت تصریح کرد: جابه‌جایی‌ها نمی‌تواند به تنظیم یا مهار قیمت‌ها کمک کند.

وی ادامه داد: اقداماتی از جمله تغییر مدیریت در شرکت‌های خودرو‌سازی در شرایط کنونی بازار خودرو که هر روز یک قیمتی لحاظ می‌شود مناسب نبوده و عجولانه است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه برکناری مدیر شرکت سایپا و جایگزینی شخص دیگری با بهانه‌های مختلف نمی‌تواند کاهش قیمت خودرو را در برداشته باشد گفت: امید است تغییر مدیریت در شرکت سایپا با بهانه دخیل بودن در افزایش قیمت خودرو نباشد چرا که به هیچ وجه منطقی نبوده و با عقل سلیم در تعارض است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس با بیان اینکه مسئولان باید به دنبال راه‌کار‌های مناسبی برای تنظیم بازار خودرو باشند افزود: اقداماتی چون تغییر مدیریت در شرایط کنونی بازار خودرو بحران موجود را تشدید می‌کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: از جمله موضوعاتی که در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد تغییرات مدیریتی بدون دلیل و علت قانع‌کننده خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet